Олена Вінницька прокоментувала розлучення з чоловіком після 26 років шлюбу

Олена Вінницька
Співачка та телеведуча прокоментувала чутки про розлучення з Сергієм Великим.

Останнім часом у ЗМІ з'явилася інформація про те, що Олена Вінницька розлучилася із чоловіком. Телеведуча у рубриці "Кава з перцем" програми "Зірковий шлях" на каналі "Україна" вперше відверто поділилася подробицями свого особистого життя.

Читайте також

Олена Вінницька та Сергій Великий разом уже 26 років, хоча це не було кохання з першого погляду. Майбутній чоловік досить довго доглядав Альону, а коли помер її батько, Сергій дуже допоміг і підтримав кохану дівчину.

«І тоді стало зрозуміло, що це вже більше схоже на серйозні стосунки», – розповіла Олена Вінницька.

Алена Винницкая и ее муж Сергей Большой

Вони разом проходили злети та падіння у кар'єрі Олени, але у 2014 році гастрольний графік співачки зупинився.

«Зміни вже лунали у повітрі. Я не могла знайти себе у цьому житті. Я не знала, що робити. Якщо я не виходжу на сцену, не виступаю, то не знаю хто я», – зізналася співачка.

Читайте також

На тлі внутрішніх змін зруйнувалося й особисте життя. Альона та Сергій розійшлися і два з половиною роки жили окремо.

Однак після розлучення вони не перестали спілкуватися. Як і раніше, залишилися близькими один одному людьми. І Олена чесно зізналася: щоб у стосунках із Сергієм усе знову налагодилося, їй довелося звернутися до психотерапевта.

«Під час спілкування з ним я отримала жорсткі і навіть часом жорстокі відповіді. Це було так боляче. Все ж таки хочуть, щоб їх заспокоювали. Щоб ти прийшов до психолога, а він сказав би: «Все буде добре. Не хвилюйтеся". Але не буде гаразд! Тому що будь-яка трансформація завжди проходить через біль», – розповіла співачка.

Протягом трьох років Олена Вінницька шукала себе та відповіді на свої запитання. Вона вчилася заново жити і тільки недавно змогла зітхнути на повні груди і дати стосункам із Сергієм другий шанс.

Алена Винницкая и ее муж Сергей Большой

Фото: Instagram Алены Винницкой

Тала Калатай та Лаша Шихашвілі
Попередній матеріал

Тала Калатай народила третю дитину від нового чоловіка

Раміна Есхакзай та Євген Пронін
Наступний матеріал

Ідеальний? Раміна Есхакзай розповіла про свого коханого

Новини партнерів