Аліна Паш: «Я б радила тим, кому сумно, завести тварину»

Аліна Паш
Питання захисту тварин все частіше підіймається у нашому суспільстві. Проєкти з’являються один за одним. А медійні люди постійно наголошують на важливості гуманного відношення до тварин.

Аліна Паш в інтерв’ю Жені Яновичу для соціального проєкту «Країна сонячних зайчиків» також поділилась своїми думками щодо ситуації навколо цієї теми:

«Я собі думаю: моє відношення з тваринами, як воно відбувається? Це все ж таки контакт повноцінний. Це як ти звертаєшся до персони, до душі якоїсь. Ти дбаєш, ти вчишся по своєму розмовляти, ловиш контакт. Так само й інші ловлять. І десь я цей контакт бачила, на жаль, жорстоким. Так і між людьми буває жорстокий контакт. Тобто в першу чергу ми доходимо до того, що у людей немає поваги та любові до себе. І це проявляється жорстокістю до інших.  Я завжди буду голосувати все ж таки за те, щоб люди могли зупинитись та просто себе відчути, проаналізувати. Щоб люди в першу чергу здобували любов не когось, а свою власну, до себе. І тоді я впевнена, буде вирішуватися взагалі питання жорстокості у світі. Щось буде мінятися».

Аліна розповіла, що через емпатію завжди відчуває біль тварин. І зараз вона радіє, що питання захисту рухаються у правильний бік і люди стають більш чутливими:

«Я б радила тим, кому сумно, завести тварину. І я впевнена, щось точно піде в інше русло. Тварина допомагає відчути себе живою людиною із почуттями та емоціями. Це класно».

Читайте также

Єгор Гордєєв: «Якщо ви даруєте любов — собака вам віддячить»

Єгор Гордєєв: «Якщо ви даруєте любов — собака вам віддячить»

Алла Мазур: «Коти — це наші антидепресанти»

Алла Мазур: «Коти — це наші антидепресанти»

«Країна сонячних зайчиків» – це проєкт студії «Мамахохотала», що має на меті висвітлити 12 соціальних тем та звернути увагу українців на важливі питання. Проєкт складається з 12 короткометражних фільмів й 12 додаткових інтерв'ю з експертами. У головних ролях проєкту виступили зірки українського шоу-бізнесу: Олександр Рудинський, Ахтем Сеітаблаєв, Ігор Кондратюк, Світлана Тарабарова, Марія Артеменко, Ольга Сумська, Анна Добриднєва, Ольга Цибульська та інші.

Фото: @dictorvyomin

Екатерина Кухар и Александр Стоянов
Предыдущий материал

Рай на земле: Екатерина Кухар и Александр Стоянов показали свой фантастический отдых на Мальдивах

Алексей Тригубенко
Следующий материал

5 советов финалиста шоу «Холостячка» Алексея Тригубенко как начать бизнес с нуля

Новости партнеров