Сяюча та здорова шкіра без пігментації: міф чи реальність?

iS Clinical
Літо з його палким сонцем дарує чудові спогади. Та, на жаль, сонячні промені часто приносять ще й непрохані наслідки — пігментацію на шкірі.

Зараз, коли почалася осінь — саме час виглядати на всі 100. Але з пігментацією це навряд чи вийде.

Пігментація з’являється внаслідок підвищеного нерівномірного синтезу пігменту меланіну. Цей процес і призводить до появи темних плям та ластовиння на шкірі.

Читайте також

Масаж обличчя і вакуум: які б’юті-ритуали виконують українські співачки

Масаж обличчя і вакуум: які б’юті-ритуали виконують українські співачки

Даша Квіткова розповіла про свої секрети краси: «Це моє правило номер один»

Даша Квіткова розповіла про свої секрети краси: «Це моє правило номер один»

У появи пігментації чимало причин — це і вплив сонячних променів, і гормональні зміни, вагітність, вік, певні хвороби. Ще більше вона загострюється саме влітку, коли шкіра протягом тривалого часу знаходиться під впливом палких сонячних променів.

Дискомфорт, який приносить пігментація, знайомий багатьом. Шкіра стає менш привабливою, натомість підвищуючи рівень невпевненості в собі. Крім цього, пігментація прискорює старіння шкіри.

Правильно підібрані засоби для освітлення пігментації допоможуть не лише позбутися цих набридливих і неприємних плям, а й ще покращать текстуру шкіри та вирівняють її тон. І як загальний результат — більш молода та свіжа шкіра. Хіба не цього ми прагнемо?

  • Продукція від американського бренду iS Clinical — це ідеальне рішення проти пігментації. Яскравий приклад — крем для освітлення шкіри Brightening Complex.

iS Clinical Brightening Complex

Крем зменшує кількість та розмір пігментних плям, запобігає появі нових. Він зволожує та пом’якшує шкіру і надає їй антикосидантний захист. Найкраще крем працює в парі з сироваткою Brightening Serum, яка посилює його ефект. Вона забезпечує більш інтенсивне й цільове лікування пігментації та довгостроковий помітний результат.

Клінічні дослідження довели, що синтез меланіну пригнічується на 37 відсотків вже після 72 години після використання цих засобів.

Чому ж ці засоби такі ефективні? Секрет в унікальному складі та потужних компонентах. Альфа-арбутин та екстракт трутовника блокують вироблення ферменту, що відповідає за формування меланіну і освітлюють пігментні плями. Молочна та гліколева кислоти делікатно відлущують ороговілий епітелій, вирівнюють рельєф шкіри, прискорюють процес освітленні пігментації. Крем та сироватка містять відлущувальні та освітлювальні компоненти, які разом викликають надзвичайний освітлювальний ефект! Це екстракт кори білої верби, екстракт цукрової тростини та екстракт чорниці. Вони діють разом із іншими рослинними екстрактами  і потужно освітлюють шкіру. Не містить гідрохінон. Підходить для шкіри будь-якого типу.

Особливістю косметики iS Clinical є її мультифункціональність, крім дії на конкретну естетичну проблему, косметика покращує загальний стан шкіри, надає ефект омолодження, сяйва та протидіє старінню.

Тому якщо ви хочете мати красиву, чисту шкіру — обирайте лише правильні засоби для освітлення шкіри та не забувайте користуватися засобами з SPF захистом, наприклад, Сонцезахисний крем SPF 40 від iS Clinical.

Читайте також

Б’юті-знахідка: 4 сироватки-концентрати Mary Kay, за які шкіра вам подякує

Б’юті-знахідка: 4 сироватки-концентрати Mary Kay, за які шкіра вам подякує

Секрети сяючої шкіри: як Леся Нікітюк доглядає за обличчям

Секрети сяючої шкіри: як Леся Нікітюк доглядає за обличчям

Даша Квіткова
Попередній матеріал

Даша Квіткова розповіла про свої секрети краси: «Це моє правило номер один»

INTERTOP
Наступний матеріал

Купуємо одяг в інтернеті: правила та поради

Новини партнерів