«Я пищала від захвату»: Соня Плакидюк — про святкову колекцію Andre Tan X Moi Sofism

Соня Плакидюк
Absolutely Fabulous: банти, волани та рожевий колір у святковій колекції Andre Tan та Соні Плакидюк. Розкішні вбрання на особливий випадок.

Український дизайнер Андре Тан продовжує серію колаборацій із відомими людьми зі світу моди та шоу-бізнесу. Напередодні новорічних свят запрошеною зіркою, яка взяла участь у створенні капсульної колекції, стала fashion-фотограф Соня Плакидюк.

«Соня – одна із найстильніших зірок шоу-бізнесу. Упевнений, багато хто дивився проект «Топ-модель по-українськи» лише заради її ефектного вбрання. У нашій колекції ми постаралися відобразити всі основні коди персонального стилю Соні: міні-сукні та топи з хвилями, банти та рюші, сексуальні розрізи, рожевий колір та естетика pin-up. У результаті вийшла дуже гламурна капсула у найкращому розумінні цього слова», — каже Андре.

Соня Плакидюк

У колекцію Andre Tan X Moi Sofism увійшли суворі чорні сукні з білими комірцями, сексуальні комбінезони, романтичні сарафани, блузи у вікторіанському стилі та водолазки з розсипом сяючих кристалів. Образи доповнюють елегантні аксесуари: напівпрозорі рукавички, оксамитові обручі, крохмалені банти та шовковий камербанд.

«Коли Андре запропонував мені зробити спільну капсулу, я пищала від захвату! Сама обожнюю вбиратися з приводу і без мене хотілося, щоб кожна дівчина в нашій країні відчула себе зіркою! Сексуальність, самоіронія та силуети «поза часом» — кожна річ у колекції дарує відчуття свята. Це образи для візиту до опери та новорічного корпоративу, для побачення та випускного. Для будь-якого випадку, коли хочеться виглядати чарівно», — каже Соня.

Соня Плакидюк

Соня Плакидюк

Соня Плакидюк

Соня Плакидюк

Соня Плакидюк

Соня Плакидюк

Колекція Andre Tan Moi Sofism вже представлена ​​в 40 магазинах Andre Tan по всій Україні, а також на сайті andretan.ua. Нагадаємо, що раніше колекції для бренду Andre Tan створювали Катя Осадча, Ольга Полякова та інші найвідоміші люди.

Соня Плакидюк

Соня Плакидюк

Фото: прес-служба

Алла Мазур
Попередній матеріал

Діловий стиль буває цікавим: Алла Мазур вразила шанувальників своїми новими образами

Clipse Beauty Box
Наступний матеріал

Головний новорічний подарунок, про який мріє кожна дівчина

Новини партнерів