Иванна Слабошпицкая презентует спецвыпуск VIVA! Переможці

ПЕРЕМОЖЦІ
Журнал VIVA! совместно с ТСН представляют социальный проект «Переможці» – о героях-бойцах АТО, которые потеряли конечности во время военных событий на Востоке Украины.

Сегодня спецвыпуск «VIVA! Переможці», подготовленный командой журнала VIVA! и ТСН, стартует в продаже. В номере вы найдете 18 удивительных, красивых и трогательных историй о героях современной Украины.

Слово редактора

Перша зустріч з нашими героями викликає шок і водночас захоплення. Захоплення силою волі і незламністю духу ПЕРЕМОЖЦІВ. Залишмо на відкуп політикам та історикам давати оцінку цій проклятій війні. Одначе, кожен українець, який любить свою рідну землю, має пам'ятати і цінувати їхній подвиг.

Проект VIVA! ПЕРЕМОЖЦІ має на меті декілька конкретних завдань.

1. Зустрічаючи на вулиці хлопців, покалічених війною, не треба плакати, жаліти чи давати їм гроші. Їх це ображає та принижує. Найкраще, що ви можете зробити, – це ставитися до них як до рівних. Ось що для поранених бійців головне й вагоме на часі.
2. Ми не в змозі примусити чиновників сісти в інвалідні візки і відчути на собі, як воно бути людиною, що не може вільно пересуватися по місту, користуватися транспортом та іншими благами, котрі доступні звичайним людям, але нам під силу достукатися до можновладців, від яких залежить розвиток безбар'єрного простору в містах, де мешкають люди з обмеженими можливостями.
3. Ці люди народилися і прожили більшу частину життя в незалежній Україні, яка претендує на звання європейської цивілізованої країни. Але, як відомо, рівень цивілізованості суспільства визначається ставленням до найнезахищених його членів. Поки триває війна, таких людей у нашій країні дедалі більшає. Ми закликаємо вас спільними зусиллями якнайбільше допомагати нашим героям-переможцям, які на все життя залишилися людьми з особливими потребами.
4. Ми хочемо показати, що ці люди справді надзвичайно красиві й гідні захоплення. Вони бачили пекло війни і, виживши там, вони вже нічого не бояться. Ми хочемо, щоб вони були впевнені у своєму майбутньому в Україні. Щоб вони мали комфортне сьогодення, і щоб ніхто і ніколи не нагадував їм про їхню інакшість.
5. Ці 18 історій життя приголомшливо однакові й водночас не схожі одна на одну. Абсолютно всім героям проекту VIVA! ПЕРЕМОЖЦІ ми ставили одне і те ж запитання: чи після всього, що з вами сталося, якби випав шанс усе змінити, ви б пішли на війну? Всі вони відповідали: я нічого б не змінював. А була б можливість, пішов би ще раз....  Ми хочемо, щоб країна знала своїх героїв, причому поіменно, які не на словах, а на ділі «душу й тіло положили за нашу свободу».

Вся наша команда щиро вірить, що цим проектом ми почнемо змінювати наше суспільство і ставлення до людей із особливими потребами. Ми запам'ятаємо зустрічі з цими 18 героями незалежної України на все життя.

P.S. Я вдячна Олександру МОРДЕРЕРУ, який погодився бути фотографом проекту і провів декілька місяців свого життя поруч із цими хлопцями. Окрема моя подяка Соломії ВІТВІЦЬКІЙ, з якою ми вирішили об’єднати наші зусилля для того, щоб цей проект став потужнішим та мультимедійним.

Усі кошти з продажу спецвипуску VIVA! ПЕРЕМОЖЦІ підуть на розвиток сучасного протезування в Україні.

Іванна Слабошпицька

Напомним, в рамках социального проекта команды VIVA! и ТСН вышел спецвыпуск «VIVA! Переможці», в котором вы найдете 18 удивительных, красивых и трогательных историй о героях современной Украины. Кроме того, с 3 по 21 февраля в Национальном музее Тараса Шевченко пройдет фотовыставка, посвященная проекту «VIVA! Переможці».

Основой спецвыпуска «VIVA! Переможці» стала серия фотоснимков известного украинского фотографа Александра Мордерера, который демонстрирует, что люди с протезами – полноценные члены общества. Они, как и все, остаются счастливыми, красивыми и полными сил для новой жизни.

«Несмотря на то, что VIVA! – это глянцевый журнал, мы не можем стоять в стороне от событий, которые происходят в нашей стране, – говорит главный редактор VIVA! Иванна Слабошпицкая. – Главная задача проекта «Переможці» – изменить отношение общества к людям, которые потеряли конечности, чтобы они не вызывали жалости или сочувствия, чтобы их принимали и относились на равных. А еще вся Украина должна знать своих героев, которые пожертвовали собой».

Все средства, вырученные от продажи спецвыпуска «VIVA! Переможці», пойдут на развитие современного протезирования в Украине.

журнал VIVA! и ТСН представляют проект Переможці

журнал VIVA! и ТСН представляют проект Переможці

Команда мультимедійного проекту VIVA! Переможці:
Віталій Панасюк, оператор, канал 1+1; Соломія Вітвицька, ведуча новин ТСН, канал 1+1, волонтер; Андрій Ушенко, асистент фотографа; Ірина Пилипенко, благодійний фонд SaveLives Together; Тетяна Рубльова, ард-директор студії Олександра Мордерера; Юрій Весельський, кадровий військовий, Едда Белостоцька, шеф-редактор ТСН, канал 1+1; Іванна Слабошпицька, редактор журнала VIVA!; Олександр Мордерер.
 
Соціальний мультимедійний проект "Переможці" є спільною ініціативою Телевізійної служби новин ТСН на телеканалі 1+1 та Viva! Лучший журнал о звёздах і реалізується за підтримки благодійного фонду Save Lives Together" та громадської організації pidmoga.info, а також клініки Valikhnovski medical center - clinic 311. Проект розповідає про історії бійців АТО та волонтерів, які втратили кінцівки під час подій на Сході України. Його основою стала серія фотографій відомого українського фотографа Олександра Мордерера та арт-директора Тетяни Рубльової, який демонструє, що люди з протезами – повноцінні члени суспільства, які, як і інші громадяни, є щасливими, красивими та повними сил для нового життя. В 2016 році фотовиставка буде представлена в кількох містах США та Канади. Куратор проекту - Соломія Вітвіцька, телеведуча новин ТСН на 1+1.
Viva! Лучший журнал о звёздах презентує спецвипуск про 18 дивовижних історій героїв. Всі кошти з продажу підуть на розвиток сучасного протезування в Україні.
Партнерами проекту є також телеканал UKRAINE TODAY, "Феєрія Мандрів" та Yakaboo, Romantik SPA Hotel.

Фотовыставка Viva!
Следующий материал

Журнал VIVA! и ТСН презентовали спецпроект "Переможці" и открыли фотовыставку

Новости партнеров

Загрузка...