«Я не прощаюсь»: Ілона Гвоздьова оголосила про творчу паузу після 20-го благодійного заходу

Ілона Гвоздьова
Відома танцівниця Ілона Гвоздьова провела 20-й благодійний бранч та оголосила, що наразі це заключний захід, організований її командою.

Жіноче ком’юніті Ukrainian Women Unity (UWU) зібралось у ресторані BAO на двадцятий ювілейний благодійний бранч. Разом із співзасновнцею клубу Ілоною Гвоздьовою івент провів блогер Андрій Черепущак (Галицька Діва), додавши атмосфері невимушеності та гумору.

Спільнота відкрила особливий збір на лікування, протезування та реабілітацію важко поранених віськовослужбовців. На заході були присутні військові Антон Іванців та Олександр Зозуляк, які захищали нашу країну під Бахмутом та поблизу села Санжарівка в Донецькій області. Олександр продемонстрував роботу власного біонічного протезу руки, а Антон розповів про можливості сучасних протезів та адаптацію поранених військовослужбовців. Спільними зусиллями вдалося зібрати 250 тисяч гривень, що буде передано до Центру складного ендопротезування, остеоінтеграції та біоніки.

Частиною розважальної програми заходу стали виступи співачок Masha Danilova, Поліни Дашкової, Reya, Mari Sem, а також техно-поп гурту Dubky. Про роль хейту у PR розповіла відома піарниця Юла, а наприкінці заходу музикант, співак і хореограф Амадор Лопес провів танцювальний майстерклас.

Згодом на своїй сторінці в Інстаграм Ілона Гвоздьова повідомила, що йде у «відпустку», адже насичена благодійна діяльність виснажила її сили.

«Я не прощаюсь з вами, я беру паузу, аби знайти натхнення, сили і сенс рухатись далі. Відновити себе, наповнитись і з новою енергією підкорювати ваші серця та дарувати вам свою любов, щастя і позитив», — зазначила вона.

Серед партнерів заходу Ukrainian Women Unity — салон корекції фігури та косметології ELC Esthetics, бренд догляду за волоссям Newsha, дім персонального пошиття одягу Some.Art.In, логістична компанія Corcel та інші.

Амадор Лопес
Андрій Черепущак
Ольга Цибульська
Маша Данілова
Reya
Гурт Dubky
Поліна Дашкова
Mari Sem
Анна Луценко, Олексій Донцов, Ольга Женевська
Анна Малиновська, Лала Цукерман
Ірина Татаренко, Світлана Кравченко, Анна Малиновська
Ілона Гвоздьова, Юла
Ілона Гвоздьова, Ольга Цибульська, Андрій Черепущак
Олександр Зозуля, Антон Іванців з дружиною, Андрій Черепущак, Анна Малиновська
Маргарита Хилько, Яна Вінниченко, Тетяна Карікова

Фото: Володимир Коваленко, Сергій Пришляк

Наша відповідь «Володарю перснів»: у Києві представили фентезі-роман за мотивами українських міфів
Попередній матеріал

Наша відповідь «Володарю перснів»: у Києві представили фентезі-роман за мотивами українських міфів

Зірки на допремʼєрному показі фільму «Лишайся онлайн»
Наступний матеріал

Зірки на допремʼєрному показі фільму «Лишайся онлайн»

Новини партнерів