Lida Lee, Килиммен, Molodi на презентації бренду колекційних фігурок КОТО

кото
Розповідаємо, як пройшла презентація бренду колекційних фігурок, натхненних казкою «Котигорошко».

У центрі сучасного мистецтва М17 19 жовтня відбулася презентація бренду колекційних фігурок КОТО. Цей мистецький проєкт виник у надзвичайний час – період великих випробувань та змін. Його автор, дизайнер та архітектор Максим Мацвейко, втілив дух незламності, сміливості та гідності, які завжди були ключовими цінностями українського народу, у символічній фігурці. Вона, як рупор, розповідає про наше героїчне минуле та відданість ідеалам сьогодення.

Вечір розпочався з перегляду ролика, який передав дух проєкту та його мету. «Коли почалося повномасштабне вторгнення, я зрозумів, що незважаючи на те, що українці такі різні, нас повинно щось об’єднувати. Проте мені бракувало відповідного символу, образу, який би відображав наш спільний дух. Аж раптом, читаючи казку «Котигорошко» своїм дітям, я зустрів його. Всім нам знайомого героя, що вже закладений в нашу ДНК. Так з’явився КОТО», – поділився Максим.

фігурки КОТО

Під час заходу гості познайомилися з першою колекцією фігурок – Fighting figures. Вона символізує український опір загарбникам, одвічну боротьбу, яка присутня в нашій багатовіковій історії. Пʼять дизайнів КОТО відображають різні етапи зіткнення з ворогом: від першої зустрічі зі злом – до його подолання. Усі бажаючі мали можливість власноруч розписати дві фігурки, створивши їх неповторний дизайн. Одна велика та маленька фігурки із першої колекції будуть виставлені на благодійний аукціон.

Особливим моментом вечора також стало знайомство з першим амбасадором проєкту. Їм став КИЛИММЕН, якого більшість українців знає як найзагадковішого учасника проєктів KALUSH та Kalush Orchestra.

«Це велика честь – бути першим амбасадором лімітованої колекції КОТО, а також популяризувати українську культуру та історію завдяки такому мистецькому вираженню. Наша культура гідна того, щоб про неї знали в кожному куточку світу», – зазначив КИЛИММЕН.

Атмосферу свята допомогли створити гурт Molodi та співачка Lida Lee. 

  • Про проєкт

У світі колекціонування кожен предмет має свою унікальну цінність та історію. КОТО – український продукт, створений з душею та мистецьким баченням. Це не просто фігурка для інтер’єру, а спосіб продемонструвати світу, хто ми є, та які цінності нами керують. Кожен КОТО має в грудях сферу, в яку вкладено особливий артефакт. В першій колекції Fighting figures – це гільза, зібрана на полі бою в Україні. 

Читайте також

Лілія Ребрик вагітна втретє! Ексклюзивне інтерв’ю і сімейна фотосесія Viva!

Лілія Ребрик вагітна втретє! Ексклюзивне інтерв’ю і сімейна фотосесія Viva!

Що таке капсульний гардероб і як його правильно зібрати?

Що таке капсульний гардероб і як його правильно зібрати?

KOLA, LAUD
Попередній матеріал

KOLA, LAUD та Оля Цибульська на прем’єрі анімації «Тролі: Знову разом»

Перший медіа-арт фестиваль UArt Media Fest на екранах ТРЦ Gulliver: як це було
Наступний матеріал

Перший медіа-арт фестиваль UArt Media Fest на екранах ТРЦ Gulliver: як це було

Новини партнерів