Як попередити старіння та хвороби? Простими словами про біохакінг і генну інженерію

Жінка України
Що робити зараз, щоб зберегти молодість і здоров'я у майбутньому?

26 серпня в ресторані Atmosfera, який знаходиться на верхній терасі Premier Palace Hotel, відбувся бранч з генетикинею, спікеркою Tеdx, науковою популяризаторкою, співзасновницею та директоркою компанії Myhelix, лауреаткою премії «Жінка України» Дарією Лосєвою. Ініціаторкою заходу стала президентка Едімедіа, засновниця спільноти Connecting Women та премії «Жінка України» Інна Катющенко.

За результатами заходу ми виокремили основні тези виступу генетикині Дарії Лосєвої, які допоможуть попередити генетичні захворювання у вас та ваших майбутніх дітей.

Читайте также

Новый бранч в рамках Национальной премии «Жінка України»: как это было

Новый бранч в рамках Национальной премии «Жінка України»: как это было

Каждый день - особенный: как прошел бранч «Жінка України» с участием Ульяны Пчелкиной и Ольги Барны

Каждый день - особенный: как прошел бранч «Жінка України» с участием Ульяны Пчелкиной и Ольги Барны

Інна Катющенко і Дарія Лосєва

Інна Катющенко і Дарія Лосєва

Як попередити старіння та хвороби?

Ми всі чекаємо радикальної терапії старіння. Наразі немає ніякої пігулки довголіття: їжа, сон, захист від сонця, вітамін Д, сексуальне життя, спорт, робота із задоволенням, мінімум стресів, соціалізація.

Процеси старіння відбуваються одномоментно і, на жаль, на більшість ми ніяк не впливаємо.

810

Партнери заходу компанія Euro Lifecare познайомили учасниць із сучасним вітамінним комплексом для жінок «Поліфер». Спробувати інноваційний комплекс гості змогли безпосередньо під час бранчу.

Поліфер

Поліфер

 Зробіть розгорнутий тест ДНК, розпитайте у своїх родичів, які хвороби у них були.

У кожній родині є тітонька, яка знає все про всіх, хранителька історії всього роду. Запитайте у неї: коли хто помер, від чого, на що скаржився, що боліло, які були проблеми? Ви зберете інформацію про вашу сімейну історію. Далі треба критично подивитися, які є закономірності. У моїй родині, наприклад, більше вмирали від серцево-судинних захворювань. У якійсь, можливо, — від раку. Десь на діабет страждали. Скоріше за все, якусь частину ви могли успадкувати, і ризик підвищився. Треба підібрати ту профілактику, яка допоможе вам зменшити цей ризик. Близько 20% людей з наявністю генетичних мутацій ніколи не захворіють на хворобу, пов'язану з цією мутацією.

Якщо ви дізнаєтеся про власну схильність до якогось захворювання, сприймайте це, як своє слабке місце.

Наша тепла, душевна і інформативна зустріч відбулася в ресторані Атмосфера – ідеальна гастрономічна подорож. В цей день участниці бранчу змогли насолодитися неймовірно смачними стравами від шефа ресторану.

Чи можливо хакнути власні гени?

ДНК — це набір хромосом, який дається від народження, тому — відповідь ні. Але епігенетика (зміни зумовлені навколишнім середовищем) у наших руках:

Ми можемо впливати лише на те, щоб певні гени не вмикалися, а небажані — вимикалися. Питання у тому, чому у двох людей однакові мутації, але один захворіє, а інший — ні? Спорт та правильне харчування здатні регулювати такі ймовірності. Але направлено уникнути мутації справді складно.

810

810

810

Приємним сюрпризом для учасниць стали подарунки від б'юті-партнера івенту ISEI beauty market разом з брендами Missha, Laneige і Lador. Кожна отримала свій набір краси.

810

810

Атмосфера

810

810

Компанія «Вина світу» надала зустрічі особливий та насичений смак.

Вина світу

Здавайте аналізи, спілкуйтесь з лікарями і дізнавайтесь, яких елементів та вітамінів вам не вистачає. До кожного пункту є профілактичні методи. Серцево-судинні захворювання в родині? Спорт ваш №1! Кардіотренування в першу чергу.

Якщо у вас погана ліпідограма, без кардіотренувань нічого не вийде. Підвищений холестерин також найкраще знижує спорт, а потім вже харчування. У питаннях діабету головне — харчування. А останні дослідження показали, що люди, у яких рівень омега-3 жирних кислот у крові вищий, живуть на 5 років довше!

810

810

810

Традиційно головним водним партнером події стала ТМ Моршинська.

ТМ Моршинська

Але! Якщо у вас є якийсь ризик, не думайте, що це вже все, і Альцгеймер ось-ось до вас постукає! Я розповіла про основні групи тестів, а от наука генетика, звичайно, вивчає глибші питання, як і чому все відбувається.

Здавайте аналізи, спілкуйтесь зі своїм лікарем та досліджуйте себе. Ваше здоров’я — тільки у ваших руках.

бранч

бранч

810

810

810

810

810

Читайте также

«Искусство успевать все»: как прошел первый бранч в рамках премии «Жінка України»

«Искусство успевать все»: как прошел первый бранч в рамках премии «Жінка України»

Время перемен и решительных действий: как прошел бранч с участием Натальи Холоденко и Эллы Либановой

Время перемен и решительных действий: как прошел бранч с участием Натальи Холоденко и Эллы Либановой

Танцы со звездами
Предыдущий материал

Тины Кароль не будет! В шоу «Танцы со звездами» новая ведущая

Ірена Карпа
Следующий материал

«Те, що ви почуєте, — справжній кайф»: Ірена Карпа представила детективний аудіосеріал

Новости партнеров