Laura Marti виступить у Києві з великим концертом

Laura Marti
Українська співачка і композиторка Laura Marti повертається в Україну з новою програмою та значними музичними напрацюваннями після благодійних концертів у Європі. Артистка везе із собою три альбоми та нові сингли.

«Я дуже активна у творчості, бо це моя суть. Після трьох нових альбомів за останні два роки я майже кожен місяць релізила нову пісню. Увесь цей час я активно викладаю спів і доначу з уроків на дрони, медицину тощо. Продовжую грати концерти на підтримку України. А ще я закохалась і тому залишилась у Кельні. Його звати Філіпп, він гітарист. Цього року я привезу свого чоловіка в Україну, і ви зможете почути нас на великій сцені 11.07», – ділиться своїми напрацюваннями й особистою історією співачка.

Минулого року Laura Marti вже відвідувала Україну з благодійним туром, виступала у госпіталях для наших військових. Останній авторський проєкт «Співаємо на дрони з Laura Marti» зібрав на 7 FPV дронів, які полетіли захищати Харків.

Лаура Марті

У межах липневого туру на підтримку альбому Waves Laura Marti дасть ще один особливий концерт в Києві  просто неба – свій великий поп-сольник. 11.07 в V'YAVA артистка заспіває свої найкращі пісні з трьох поп-альбомів: Shine, «Все буде добре», 24th, а також нові сингли. Лаура виступить у складі свого бенду: Philipp Köbele – гітара, Nataliya Lebedeva – клавішні, Yehor Abramov – бас, Yehor Balaban – барабани.

Концерт Laura Marti відбудеться 11 липня в V'YAVA в Києві.

Читайте також

«Дуже люблю»: Влад Дарвін знявся у різдвяній фотосесії з сином Рональдом і дружиною Христиною Марті

«Дуже люблю»: Влад Дарвін знявся у різдвяній фотосесії з сином Рональдом і дружиною Христиною Марті

Лаура Марті знайомить з коханим чоловіком, якого зустріла під час війни: «Він — німець»

Лаура Марті знайомить з коханим чоловіком, якого зустріла під час війни: «Він — німець»

Фото: Роман Пашковський, Аліна Гармаш

концерти літа
Попередній матеріал

Яскраві концерти літа: від романтики до хоро-фолку, від вистав до шоу для дорослих

Connecting Women
Наступний матеріал

Клубна зустріч Connecting Women на тему «Стратегія Antiage: краса, здоров'я, гормони»

Новини партнерів