Мистецтво часів війни юних українських талантів покажуть у Чорногорії

Дні молодих українських талантів у Чорногорії
8-18 листопада в Подгориці у KIC Budo Tomovic відбудуться Дні молодих українських талантів у Чорногорії.

Захід включає в себе виставку українських дітей та молоді Малюй.ua.war, презентацію книги віршів про війну в Україні 17-річної киянки Катерини Деревінської «Це не сон» і концерт юних українських співачок Катерини Деревінської і Кристини Брутян.

З 5 березня 2022 р. Асоціація з розвитку міжнародних відносин Adrum проводить спеціальний художній фестиваль Малюй.ua.war, який збирає художні свідчення віроломної війни росії проти України. Проєкт проводиться як своєрідна арт-терапія для українців — представлені роботи, створені під обстрілами, у бомбосховищах, на шляху до евакуації. Малюнки на фестиваль надходять зі всієї України, включаючи тимчасово окуповані території. Впродовж воєнного часу виставки проєкту проходили в Україні, Південній Кореї, Швейцарії і зараз мистецтво війни приїхало до Чорногорії. Представлено 50 малюнків юних українських художників від 5 до 25 років. У роботах автори виразили біль і жах війни та надію на мир і непохитну віру в перемогу України.

У рамках Днів молодих українських талантів у Чорногорії відбудеться презентація книги Катерини Деревінської «Це не сон». Дівчина весь час війни перебуває в Україні і в своїх віршах вона відобразила свій досвід і відчуття війни. На один з віршів Катерина написала пісню, яку вона виконає на концерті, де юна талановита артистка виступить зі своєю подругою – яскравою співачкою Кристиною Брутян. Книга створена українською і чорногорською мовами і буде подарована чорногорським дітям і маленьким українцям, які зараз перебувають у Чорногорії. Вірші ілюстровані малюнками українських дітей та молоді, представлених на виставці Малюй.ua.war.

Дні молодих українських талантів у Чорногорії організовані Асоціацією з розвитку міжнародних відносин Adrum, промоушен і продакшен компанією Studiorar під патронатом Міністерства культури та інформаційної політики України.

Kalush Orchestra
Попередній матеріал

Kalush Orchestra стануть спеціальними гостями MTV EMA 2022

Україна вперше в історії представить свій павільйон на Конференції ООН зі зміни клімату
Наступний матеріал

Україна вперше в історії представить свій павільйон на Конференції ООН зі зміни клімату

Новини партнерів