З'явилась нова онлайн-платформа працевлаштування українців під час війни

RemoteUkraine.org
Близько 2 мільйонів українців покинули Україну через війну. Очікується, що біженців буде ще більше. Великими є і довгострокові фінансові потреби вимушено переселених людей.

Проте Україна славиться своїм високоосвіченим населенням. Значна частина діяльності Заходу вже передається на аутсорсинг. До ІТ-індустрії вартістю 5 мільярдів доларів входять 200 тисяч ІТ-спеціалістів, і до 2024 року, за прогнозами, ця частка сягне 20 тисяч випускників ІТ на рік.

Значна частина вимушено переселених українців має цінні технічні та інші навички, які могли б продовжувати приносити їм дохід за умови безпеки й отримання устаткування для роботи.

Саме тому ми звертаємо вашу увагу на проєкт RemoteUkraine. Це некомерційна платформа з вакансіями дистанційної роботи для українців від іноземних компаній, розроблена британцями. Компанії-роботодавці в основному з Європи, але деякі з них також із США та Канади. Мета RemoteUkraine.org — дати можливість кожному кваліфікованому українському біженцю продовжувати заробляти на життя, незалежно від його поточного місцезнаходження.

 • Дати змогу українським біженцям продовжувати жити гідно та залишатися фінансово незалежними, використовуючи свої цінні навички, щоб заробляти на життя.
 • Зменшити фінансовий тягар країн щодо прийому українських біженців.
 • Підвищити позитивне сприйняття місцевих громад, які приймають українських біженців.

Платформа працює на TalentPools.io, технічний директор якого — українець. 

Читайте також

Дизайнер Жан Гріцфельдт показав у Берліні колекцію, присвячену війні

Дизайнер Жан Гріцфельдт показав у Берліні колекцію, присвячену війні

Переможці «Євробачення» Maneskin скасували російські концерти: «Ми солідарні з українським народом»

Переможці «Євробачення» Maneskin скасували російські концерти: «Ми солідарні з українським народом»

Статистика

 • Запущено: тиждень тому
 • Категорії вакансій: 20+
 • Користувачі: 2,000+
 • Вакансії: 500+

Онлайн-платформа для працевлаштування об’єднує мережу компаній, які прагнуть найняти таланти, і кваліфікованих українських біженців, які шукають роботу. Українцям із відповідними навичками потрібно створити профіль, щоб продемонструвати свої вміння, а також додати необхідні деталі, щоб визначити свої повноваження та рівень кваліфікації.

Платформа дозволяє підприємствам рекламувати вакансію та знайти відповідних українських кандидатів. Потім кандидата можна запросити в стандартний бізнес-потік найму. Крім того, платформа дає можливість підприємствам наймати працівників онлайн, керувати проєктом за контрактом, а потім оплачувати їхню роботу — усе на одній платформі.

Платформа функціонує як неприбуткова організація, співпрацюючи з іншими благодійними організаціями, щоб забезпечити мережу підтримки для досягнення цих загальних цілей.

Читайте також

Український бренд Gepur шиє балаклави та термобілизну для ЗСУ. Потрібна допомога

Український бренд Gepur шиє балаклави та термобілизну для ЗСУ. Потрібна допомога

Viva! Польща присвятила номер Україні. На обкладинці перша леді з донькою обіймають президента

Viva! Польща присвятила номер Україні. На обкладинці перша леді з донькою обіймають президента

 • Вартість. Платформа безкоштовна.
 • Візи. Більшість працівників отримають візи згідно з трирічною постановою ЄС щодо віз. Ми також співпрацюємо з такими організаціями, як Tech Nation, які допомагають у процесі подання заявки на візу.
 • Процес влаштування на роботу. Кандидатів можна направити на ваш зовнішній веб-сайт, де ви можете безпосередньо найняти їх. За бажанням ви також можете використовувати нашу платформу для легального укладення договорів, керування ними та оплати.
 • Роботодавець/Реєстраційний агент. Для гарантованого дотримання юридичних і податкових вимог ви можете використовувати одного з наших партнерів EOR, щоб укласти контракт та сплатити кандидатам за місцем знаходження.

RemoteUkraine співпрацює з TechFugees, зареєстрованою у Великобританії, США та ЄС благодійної організації.

Putin Huilo Art
Попередній матеріал

Putin Huilo Art: митці створили благодійну колекцію NFT з варіантами смерті Путіна

концерт
Наступний матеріал

Ансамбль танцю України імені П. Вірського вирушає у благодійне світове турне

Новини партнерів