Ukrainian New Fashion Days — проєкт, який назавжди змінить українську модну індустрію

Ukrainian New Fashion Days
Проєкт Ukrainian New Fashion Days 2020 проходить за фінансової підтримки Українського культурного фонду та реалізується командою Платформи розвитку fashion-підприємств та молодих креаторів New Fashion Zone.

Ukrainian New Fashion Days 2020 — це проєкт, націлений на зміну парадигми: з намагання «вписати» українські бренди та дизайнерів в європейський контекст і світові тренди fashion-індустрії на унікальну можливість продемонструвати український креативний New Fashion як відповідь на кризу, спричинену Covid-19, та переосмислення індустрії моди як такої.

Проєкт має на меті презентувати українських дизайнерів та бренди міжнародним байєрам, ЗМІ, аналітикам моди та споживачам.

Сьогодні — час можливостей!

  • Можливість для українських брендів та дизайнерів запропонувати світовому ринку свіжі fashion-продукти, популяризувати sustainable fashion загалом, вплинути на зміну модної індустрії у бік екологічної чесності та соціальної рівності, закликаючи модну індустрію зменшити шкідливий вплив на довкілля.
  • Ukrainian New Fashion Days 2020 — це відбір 6 українських брендів та дизайнерів для міжнародної онлайн-презентації їхніх колекцій, присвячених відповіді модної індустрії на корона-кризу, під час фіналу Міжнародного конкурсу молодих дизайнерів одягу New Fashion Zone 2020, за підтримки «Український культурний фонд».
  • 6 переможців будуть проходити менторську програму із залученням міжнародних та українських експертів, щоб якісно підготувати колекції з урахуванням світового запиту на пост-пандемічні new fashion продукти, підготувати необхідні інформаційні пакети для спілкування з байєрами і якісно презентувати свій бренд на світовому ринку.
  • Це величезний прорив для українських брендів заявити про себе та стати на одному рівні із великими міжнародними брендами.

Щоб стати учасником відбору, потрібно перейти за посиланням та заповнити форму.

Дедлайн подачі заявок та відеоробіт — 13 серпня 2020 року. До першого етапу пройдуть 150 учасників, а у другому етапі залишаться 6 брендів-фіналістів, які за допомогою міжнародних менторів програми підготують колекції для ринку ЄС, проведуть зустрічі з європейськими байерами та презентують свої колекції світовим медіа та експертам. Цей захід відбудеться 16 жовтня 2020 року на phygital show у рамках VI конкурсу дизайнерів New Fashion Zone Contest на локації Почайна в місті Києві та одночасно у прямій трансляції в соцмережах.

«Тема проєкту — відповідь представників української моди на кризу через коронавірус. Тільки уявіть, скільки креативу можуть подарувати українські бренди, створюючи колекції для пост-пандемічного світу з високою якістю та помірними цінами. Ми очікуємо щось надзвичайне», — говорить Марія Терехова, засновниця платформи New Fashion Zone та співзасновниця группи компаній X Tend Group.

Сайт

Facebook

Instagram

Маска
Предыдущий материал

В Украине наконец-то выйдет шоу «Маска»: звезды уже проходят прослушивания

Беz Обмежень
Следующий материал

Гурт «Беz Обмежень» в рамках туру безпечних автомобільних концертів завітає і до Києва

Новости партнеров

Загрузка...