ХII Новорічний Штраус-концерт

Новорічний Штраус-концерт
Новий Рік це свято, яке ми завжди чекаємо з нетерпінням! Це час чудового настрою, яке без перебільшення може створити лише музика родини Штраусів.

«Новорічний Штраус-концерт» наближує це свято вишуканим дійством, жартами та неперевершеною атмосферою зали. 24 та 25 грудня 2019 року в Національній опері України відбудеться ХII «Новорічний Штраус-концерт». В програмі глядачі з радістю пізнають з дитинства знані мелодії вальсу «На чарівному блакитному Дунаї», увертюри до оперети «Летюча миша», «Радецького маршу» та ін., а також з зацікавленістю познайомляться та чи не в перше почують увертюру до оперети «Ніч у Венеції», «Наполеон марш» та багато інших.

Не обійдеться, як завжди, без несподіваних сюрпризів, які глядач зможе побачити в залі під час концерту.

Чарувати виконанням яскравої музики, віртуозним співом та майстерністю танцю будуть солісти Національної опери України та Заслужені артисти України Наталія Николаїшин, Ольга Фомічова, Тетяна Льозова, Сергій Пащук та Дмитро Агеєв, артисти балету Національної опери України, хор «Кредо» (художній керівник – Заслужений діяч мистецтв України - Богдан Пліш) і Kyiv Classic Orchestra. Автор проєкту – Артист в ім’я миру ЮНЕСКО, Народний артист України, Посол Української культури – Герман Макаренко.

Створимо свято разом з музикою родини Штраусів!

Національна опера України 24-25 грудня.

Квитки на сайті:
24 грудня - http://bit.ly/35SDDnc
25 грудня - http://bit.ly/2J9NziJ
Початок о 19:00

Орфей і Еврідіка назавжди
Предыдущий материал

Fantasy рок-опера «Орфей і Еврідіка назавжди» на сцені Театру на Подолі

Make-up Tochka
Следующий материал

В Киеве уже в 3 раз состоится специальная вечеринка Make-up Tochka!

Новости партнеров

Загрузка...