Принц Вільям

Принц Вільям
Повне ім'я:
Принц Вільям
Дата народження:
21 июн 1982 року
Місце народження:
Лондон, Велика Британія
Професії:
Капітан Королівських військово-повітряних сил, пілот рятувального вертольота
Найкращі роботи:
Як пілот рятувального вертольота брав участь у багатьох операціях, у тому числі в місії порятунку російських моряків судна «Свонленд», що зазнав катастрофи.

Герцог Кембриджський, граф Стратхернський та барон Каррікфергюс, старший син принца Уельського Чарльза та його першої дружини, принцеси Діани, онук королеви Великобританії Єлизавети ІІ, другий у черзі спадкоємців престолу Сполученого королівства – можна довго перераховувати офіційні титули та нагороди принца Вільяма, але його життєвий шлях, легкість у спілкуванні з людьми свідчать про те, що його головною особливістю є душевна простота та щирість. Саме за ці якості не лише англійці, а й багато людей по всьому світу поважають та люблять спадкоємця британського престолу. Погодьтеся, деякі монархи можуть поряд зі іменитими гостями запросити на весільну урочистість кілька безпритульних людей і солдатів, які постраждали в Афганістані та Іраку.

У дитинстві Вільям був непосидючою дитиною: грав у команді з регбі, а також був капітаном хокейної команди; захоплювався плаванням, добре грав у футбол і баскетбол, а також не раз представляв школу на марафонах з бігу пересіченою місцевістю. Його рішення вступити в Ітонський коледж спочатку не віталося королівською сім'єю, але бажання майбутнього монарха пожити простим життям і дізнатися більше про свій народ, сприяло його вступу до знаменитого навчального закладу. Принц вивчав географію, біологію та історію мистецтв. Надалі він продовжив своє навчання у Сент-Ендрюському університеті в Шотландії.

У свій час принц Вільям багато подорожував: відвідав Чилі, слідом за своєю матір'ю Діаною, яка активно займалася благодійністю, побував у країнах Африки; складно уявити, але спадкоємець британського престолу також працював на англійській молочній фермі. У травні 2006 року принц вступив до Королівської військової академії "Сендхерст", отримав офіцерське звання і приєднався до Королівської кавалерії як другий лейтенант. У 2009 році після закінчення льотної школи КВВС у Кренуеллі був переведений до Королівських військово-повітряних сил і підвищений у званні до капітана.

Під час навчання в Ітонському коледжі Вільям познайомився зі своєю майбутньою дружиною Кетрін Міддлтон. Одруження пари відбулося 29 квітня 2011 року в лондонській Соборній церкві святого Петра у Вестмінстерському абатстві та стало подією світового рівня: мільйони людей у всіх країнах стежили за онлайн-трансляцією урочистостей. Пізніше весілля Вільяма та Кейт увійшло до книги рекордів Гіннеса за «Найбільша кількість переглядів події у прямому ефірі».

У липні 2013 року у королівського подружжя народився син - Джордж (Георг) Олександр Луї. 8 вересня 2014 року офіційний представник королівського двору повідомив, що Герцог і Герцогиня Кембриджські чекають на другу дитину. Герцогиня Кембриджська народила дочку Шарлотту Єлизавету Діану 2 травня 2015 року у присутності чоловіка.

Восени 2017 року стало відомо, що принц Вільям і Кейт Міддлтон очікують третю дитину, яка з'явиться на світ навесні 2018 року.

Новини партнерів