Наталія Могилевська

Наталія Могилевська
Повне ім'я:
Наталія Могилевська
Дата народження:
2 авг 1975 року
Місце народження:
Київ, Українська РСР
Професії:
Співачка, актриса, телеведуча, продюсер, Народна артистка України
Найкращі роботи:
Альбоми "Ла-ла-ла", "Пролісок", "Тільки я", "Любіла"; пісні «Я скажу тобі Вау!», «Відправила message», «Любіла», «Місяць», «Зима (плюшевий ведмедик)»; кліпи «Ти знаєш», «Немає правди у словах», «Ті мені не даєш» (разом із Кузьмою); член журі та тренер вокального шоу «Голос. Діти»
Соцмережі зірок:

Співачка Наталія Могилевська протягом довгих років є улюбленицею української публіки, адже подарувала шанувальникам багато блискучих хітів, наповнених щирістю та теплом, драйвом та веселощами, а головне – ndash; любов'ю великої артистки сучасності.

Наталія Могилевська закінчила Київське естрадно-циркове училище. У 1995 році розпочала сольну кар'єру з перемоги на міжнародному фестивалі «Слов'янський базар». Її дебютний альбом «Ла-ла-ла» був проданий у кількості, що перевищує мільйон копій, а пісня «Місяць» стала піснею року в Україні, і зробила Наталю Могилевську однією з найкращих співачок країни. У 2004 році вона отримала звання «Народна артистка України».

Співачка працювала у дуеті з багатьма вітчизняними та зарубіжними зірками шоу-бізнесу, серед яких Кузьма Скрябін, Філіп Кіркоров. Свого часу саме завдяки Наталі Могилевській стали відомими Віталій Козловський, Влад Дарвін та інші молоді виконавці, серед яких багато хто є випускниками "Фабрики зірок 2", продюсером якої виступила Могилевська. Завдяки дуету зі співачкою у шоу «Танці із зірками» здобув славу та популярність танцюрист Влад Яма.

Наталія брала участь у багатьох телевізійних проектах, а також була членом журі танцювального проекту «Танці зі зірками», «Фабрики зірок. Суперфінал», Південного регіону в шоу «Майдан's» на телеканалі Інтер. Одним із найбільш уподобаних глядачам став проект «Шанс»: після перемоги в «Караоці на Майдані» учасник потрапляв до рук ведучих Наталії Могилевської та Кузьми Скрябіна, які за один день мали зробити з вуличного виконавця справжню зірку шоу-бізнесу, задіявши при цьому режисерів, стилістів, візажистів.

Співачка двічі була одружена. Незважаючи на романи, які із завидною регулярністю приписуються співачці представниками преси, Наталія Могилевська не дає підстав, що ознаменують початок нових взаємин у її особистому житті.

Новини партнерів