Катя Бужинська

Катя Бужинська
Повне ім'я:
Катя Бужинська
Дата народження:
13 авг 1979 року
Місце народження:
Норильськ, Українська РСР
Професії:
Співачка, мецо-сопрано (альт), лауреат численних пісенних конкурсів, включаючи Гран-прі на Слов'янському базарі у 1998 році, Заслужена артистка України, Народна Артистка України (2015 р.)
Найкращі роботи:
Альбоми "Льод", "Романсеро", "Ніжний, рідний"; пісні «Чінгісхан», «Привиділося», «Україна — це ми!», «Солдат України»
Соцмережі зірок:

Почавши свою професійну кар'єру як бек-вокалістка Софії Ротару, вона досягла найвищого визнання публіки, отримала звання Заслуженої артистки України та полюбилася багатьма слухачами по всій Україні та за її межами. Маленька Катя співала у дитячому ансамблі «Дзвінкі голоси», займалася в музичній школі. У старшому віці майбутня зірка української естради закінчила спеціалізоване Чернівецьке музичне училище імені С. Воробкевича. Була лауреатом та переможницею численних пісенних конкурсів. Після перемоги на фестивалі «Веселад» Бужинська переїжджає до Києва, де розпочинає своє сходження на зірковий Олімп. У 1998 році виходить дебютний альбом співачки «Музика, яку я люблю».

Катя Бужинська тісно співпрацювала з відомим українським поетом Юрієм Рибчинським, який написав для співачки такі відомі хіти, як &lquo;Льод», «Романсеро», «Непокірна», «Чінгісхан». На сьогоднішній день в активі співачки п'ять альбомів, пісні з яких звучать не лише українською та російською мовами, а й англійською, італійською, іспанською та івритом.

Вона успішно гастролює СНД, а також США, Великобританії, Ізраїлю, Португалії, Канаді, Італії. Катя Бужинська неодноразово виступала із сольною програмою для перших осіб держави, серед яких Леонід Кучма, Нурсултан Назарбаєв та колишній прем'єр-міністр Італії Сільвіо Берлусконі. Міжнародний соціальний проект "Діти за мир у всьому світі", організований Катериною, потрапив до Книги рекордів у номінації "Наймасштабніший міжнародний проект". Співачка була одружена з продюсером Юрієм Квеленковим, у цивільному шлюбі з Володимиром Ростуновим.

Від першого шлюбу з продюсером Юрієм Квеленковим виховує доньку Олену. З квітня 2014 року Катерина одружена з Дмитром Стойчевим, якому в грудні 2016-го вона народила двійнят - хлопчика та дівчинку.

Свіжі новини

Fashion/Beauty

Новини

Новини

Новини

Читати ще

Новини партнерів