Олена Вишнякова

Олена Вишнякова
Повне ім'я:
Олена Вишнякова
Дата народження:
28 фев 1983 року
Місце народження:
Київ, Україна
Професії:
Психолог, почесний консул Латвійської Республіки в Чернігові
Найкращі роботи:
Засновник мережі дитячих садочків "Кудрявський", школи Ukrainian Global School та культурно-просвітницького центру LatviArt.
Соцмережі зірок:

Її без перебільшення можна назвати супержінкою, супермамою і блискучим прикладом для наслідування. Олена Вишнякова (Elena Vishnyakova) поєднує не лише успішну кар'єру з вихованням чотирьох дітей, а й розвиває власні стартапи. Саме роль багатодітної мами стала поштовхом для того, щоб побудувати власний бізнес у сфері освіти.

Сім'я та діти Олени Вишнякової

Дитинство Олени було благополучним і пов'язане лише з позитивними спогадами. Завдяки усвідомленому підходу батьків до питання виховання, дівчинка відвідувала безліч гуртків і грала в дитячих виставах. А малювання є улюбленим хобі дівчини й донині.

Олена Вишнякова впевнена, що у вихованні дітей варто робити наголос не тільки на розвиток різних навичок, а й на розвиток творчого потенціалу. У дитинстві майбутня бізнесвумен мріяла стати директором школи, але в підсумку отримала дві освіти. Першу - економічну, а другу - психологічну. Виробляти свою педагогічну стратегію вона почала, коли сама стала мамою. Нині Олена є щасливою матір'ю чудових діток: Лізи, Володі, Давида та Захара.

З 2014 року Олена Вишнякова - почесний консул Латвійської Республіки в Чернігові. Завдяки такому званню дівчина організовувала відпочинок дітей учасників АТО в Прибалтиці. Мета цього заходу була в тому, щоб малеча могла не лише відпочити, а й отримати психологічну реабілітацію та оздоровитися.

Кар'єра Олени Вишнякової

Олена Вишнякова є засновницею освітніх проєктів Ukrainian Global School та дитячих садочків "Кудрявський". Створення власного бізнесу в освітній сфері було досить спонтанним. Річ у тім, що коли діти почали підростати, Олена з чоловіком зіткнулися з проблемою вибору відповідного дитячого садка, а в майбутньому - і школи. Таким чином, як каже сама Олена, її рука сама потягнулася за папером і ручкою для складання майбутнього бізнес-плану.

Спочатку Олена заснувала центр розвитку "Кудрявський", а пізніше й дитячий садок "Кудрявський". Олені вдалося створити навчально-виховний центр у Києві з максимально комфортними умовами для малюків та їхніх батьків. Вона зібрала під одним дахом не просто професійних педагогів і вихователів, а й людей, які є фанатами своєї справи.

Одним із важливих завдань, які успішно виконує команда дитячого садка "Кудрявський", є можливість виявлення в дитини нахилів і схильностей до чогось. Олена впевнена, що чим раніше вдасться розкрити потенціал і талант малюка, тим краще.

Після успішного старту роботи дитячого центру Олена вирішила не зупинятися на досягнутому. У 2013 вона взяла у свої руки створення ще одного освітнього закладу. Ukrainian Global School - це приватна школа, де діти мають можливість запускати власні проєкти, у класах функціонують лабораторії робототехніки та зони віртуальної реальності. Підключивши свої зв'язки почесного консула Латвійської Республіки, Олена Вишнякова домоглася міжнародної кооперації та співпраці з провідними світовими навчальними закладами. Завдяки цьому в Ukrainian Global School доступна інтеграція іноземних навчальних програм, обмін досвідом викладачів та учнів.

Як мама чотирьох дітей Олена чудово розуміє, що дітям 21 століття важливо бути в тренді. Так, в Ukrainian Global School існують спеціальний розділ - тренд-секції за трьома напрямками. Це Action Club, Creative Club та Social Club. Виховуючи дітей різної вікової категорії, Олена Вишнякова з особистого досвіду зрозуміла, чим зацікавити сучасних дітей. Наприклад, Creative Club - це творча секція, яка включає в себе не тільки танці, музику та акторську майстерню, а й відеомонтаж та IT-напрямки. А Social Club дає дитині спробувати себе в дебатах, нових медіа та журналістиці.

У 2015 році при Почесному Консульстві Латвії в Чернігові Олена Вишнякова відкрила культурно-просвітницький центр LatviArt.

З 2019 року Олена запустила своє авторське шоу #Янедоговорила, в якому бере інтерв'ю в багатьох відомих і авторитетних особистостей, ділиться секретами зі свого повсякденного життя, зокрема лайфхаками з виховання дітей. Випуски першого і другого сезону шоу #Янедоговорила можна подивитися в YouTube.

Новини партнерів