Дженіфер Еністон

Дженіфер Еністон
Повне ім'я:
Дженіфер Еністон
Дата народження:
11 фев 1969 року
Місце народження:
Шерман-Окс, Каліфорнія, США
Професії:
Актриса
Найкращі роботи:
Серіал «Друзі», «Брюс Всемогутній», «Марлі та я», «Мисливець за головами», «Прикинься моєю дружиною», «Ми — Міллери»

На початку акторського шляху Еністон, її перший агент наполегливо просив Джен схуднути, щоб краще виглядати у кадрі. Після довгих умовлянь актриса погодилася і скинула десять кілограм заради успішної кар'єри. Успіх і популярність не змусили на себе довго чекати. За роль Рейчел Грін у знаменитому серіалі «Друзі» Дженніфер була п'ять разів номінована на «Еммі» у номінації «Краща жіноча роль у комедійному серіалі», а також стала володаркою премії «Золотий глобус». За кожну із серій останнього сезону Джен отримала мільйон доларів. Варто зазначити, що до початку акторської діяльності Еністон, як і її героїня, працювала офіціанткою в барі.

Найбільш значущими та улюбленими глядачам картинами за участю Дженніфер Еністон стали фантастична комедія «Брюс всемогутній», в якій вона зіграла роль подруги головного героя Джима Керрі, «А ось і Поллі» з Беном Стіллером, «Обіцяти – не означає одружуватися, «Прикинься моєю дружиною». У 2013 році відбулася прем'єра комедії «Ми – Міллери».

Незважаючи на те, що актриса терпіти не може розмови про свою зовнішність, для мільйонів жінок по всьому світу вона є кумиром та еталоном краси: багато прихильниць уважно стежать за новими зачісками, вбраннями та стилем Дженніфер Еністон. Актриса захоплюється не лише кіномистецтвом, вона також колекціонує антикваріат, малює аквареллю, активно займається йогою. Дженніфер Еністон дуже любить тварин; після смерті свого домашнього улюбленця, собаки Нормана, актриса зробила перше та єдине татуювання у своєму житті – напис «Norman» на нозі.

Дженніфер Еністон була одружена з Бредом Піттом, розставання з яким стало для неї справжнім ударом. З травня 2011 року Еністон зустрічається з актором Джастіном Теру, а в ніч з 5 на 6 серпня 2015 вони потай одружилися в їхньому власному будинку в Лос-Анджелесі. У лютому 2018 року Еністон і Теру оголосили про розставу.

Новини партнерів