Даша Астаф'єва

Даша Астаф'єва
Повне ім'я:
Даша Астаф'єва
Дата народження:
4 авг 1985 року
Місце народження:
Орджонікідзе, Дніпропетровська область, УРСР
Професії:
Модель, співачка, телеведуча, актриса, солістка гурту NikitA
Найкращі роботи:
Альбом "Машина"; фільми «Закохані в Київ», «Що творять чоловіки!», «Острів везіння»
Соцмережі зірок:

Усього три роки знадобилося Даші Астаф'євій, щоб кардинально змінити своє життя та стати знаменитим не лише в рідній Україні, а й в Америці. Після участі в українському телепроекті «Фабрика зірок» Даша почала розвивати інші грані свого таланту, спробувавши себе як ведуча на телеканалі М1, і в ролі моделі для одного з найвідоміших і найскандальніших журналів світу - Playboy. Краса української дівчини не залишила байдужим засновника та власника компанії Playboy Х'ю Хефнера, який не лише розмістив фото Даші на обкладинці ювілейного номера журналу (55th Anniversary Playmate), а й неодноразово з'являвся у компанії українки на світських заходах.

У численних інтерв'ю Астаф'єва зізнавалася, що мріяла про кар'єру моделі для Playboy з раннього віку. Перша фотосесія оголеною відбулася, коли Даші було 16 років. За словами Астаф'євої, вона зовсім не соромилася і з радістю та інтересом прийняла пропозицію фотографа.

Важко уявити, але в шкільні роки сексуальна співачка відвідувала гурток плетіння килимів, росла «гидким каченям» і піддавалася частим глузуванням з боку однокласників.

Завдяки участі у гурті Nikita, Даша Астаф'єва продовжила свій музичний розвиток. Незважаючи на часті зміни у складі, Дар'я довгі роки залишалася незмінною учасницею та лідером вокального колективу. На рахунку групи два сольні альбоми: «Машина» та «Господар».

Преса досить часто обговорює зовнішні дані моделі, вважаючи ідеальність її форм неприродною. Сама Даша заявляє, що не вдавалася до послуг хірургів, але не виключає, що в майбутньому, можливо, зробить силіконові груди, як у колишньої дівчини Х'ю Хефнера Холлі Медісон.

Новини партнерів