Блейк Лайвлі

Блейк Лайвлі
Повне ім'я:
Блейк Лайвлі
Дата народження:
25 авг 1987 року
Місце народження:
Тарзана, Каліфорнія, США
Професії:
Актриса та фотомодель
Найкращі роботи:
Роль Серени ван дер Вудсен у серіалі The CW «Пліткарка»; фільми «Джинси-талісман», «Нью-Йорк, я люблю тебе», «Місто злодіїв»
Соцмережі зірок:

Важко повірити, але популярна актриса та фотомодель Блейк Лайвлі часом комплексує через свій високий зріст. Це не може не дивувати, адже вона по праву вважається однією з найкрасивіших акторок сучасності, що підтверджують численні фотосесії та появу фотографій дівчини на обкладинках провідних модних видань світу.

Чи мріяла Блейк з діти бути актрисою – невідомо, але у виборі її майбутньої професії величезну роль відіграли брати дівчини. Саме Ерік та Джейсон записали юну Лайвлі на прослуховування, невдовзі після якого вона отримала роль у популярній молодіжній комедії «Джинси-талісман». Проривом в акторській кар'єрі Блейк Лайвлі стала головна роль у телевізійному серіалі «Пліткарка». Актриса зіграла Серену Ван Дер Вудсен дівчину, розпещену грошима, вечірками та наркотиками, чиє життя постійно перебуває під поглядом таємничого блогера під ніком "Пліткарка". Ця роль принесла актрисі не лише світову славу, а й численні нагороди, серед яких премія &lquo;Teen Choice Awards» у номінаціях «Краща драматична телеакторка» та «Краща кінозірка».

Блейк Лайвлі обожнює готувати і є майстерним кулінаром. Найбільше актрису радує приготування різноманітних десертів.

У різні часи Блейк зустрічалася з Келлі Блацем, Пенном Беджлі, Леонаро Ді Капріо. У 2011 році актриса вийшла заміж за партнера з фільму "Зелений ліхтар", актора Райана Рейнольдса. Пара виховує двох дочок: Джеймс та Інес.

Новини партнерів