Неприятная история: Сергей Притула рассказал, почему перестал общаться с Ольгой Фреймут

Сергей Притула
Популярный ведущий дал откровенное интервью телеканалу "Украина" и рассказал о личном.

Долгое время Ольга Фреймут и Сергей Притула были близкими друзьями. Познакомившись на проекте "Подьем", они долгие годы поддерживали друг друга и не стеснялись демонстрировать теплые чувства на публике. Совместные фото, комментарии под снимками друг друга в социальных сетях, видео... Однако в какой-то момент звезды перестали общаться и поклонники начали задаваться вопросом, что же произошло между друзьями?

Не так давно Притула стал гостем телешоу "Зірковий шлях" на телеканале "Украина", в котором впервые рассказал о конфликте с Фреймут. 

"Все було гаразд аж до 2013 року, коли за Ольгу Фреймут почали конкурувати одразу два канали. Новий і 1+1, який намагались захантити її, переманити. Я зустрівся 16 грудня з Фреймут, кажу: я розумію там за тебе торги, но мені ти хоч можеш сказати, якщо ти іншим не розказуєш, ти лишаєшся чи ти йдеш? І вона каже: "Сергійко, я залишаюся". Мене набирає продюсер шоу і каже: "Ти в курсі, що Оля позавчора підписала конракт з Плюсами? 16го мені сказала, що лишається, 19го підписала контракт з Плюсами. Я, звичайно, дуже перепрошую, але мені чесно глибоко начхати було на стосунки моєї партнерки з керівництвом Нового каналу, з бухгалтерією Нового каналу, з ким завгодно на Новому каналі. Але блін, були дуже хороші стосунки. І отакі ножі в спину я дуже не люблю",

- поделился Сергей и вспомнил еще об одном случае, после которого он даже не поздравляет Фреймут с днем рождения:

 "Минулого року я привітав Олю з днем народження. Ми були в Стамбулі сім’єю і ми з малим записали їй відео хвилинне. Оля відео з приватної переписки обрізала, виставила в Інстаграм, щоб всі подивилися, як Притула за нею сохне. Ну шо це, це дурдом якийсь, це некрасиво. І цього року я вже Олю не вітав з днем народження. Я не знаю просто, як вона може такі речі далі використовувати. Тому сподіваюся в неї достатньо широке коло друзів, якими вона готова далі жертвувати". 

Читайте также

Словно принцесса: Ольга Фреймут блистает в элегантном платье в пол и диадеме

Словно принцесса: Ольга Фреймут блистает в элегантном платье в пол и диадеме

Красивая пара! Ольга Фреймут в прозрачном наряде вышла в свет с любимым мужем

Красивая пара! Ольга Фреймут в прозрачном наряде вышла в свет с любимым мужем

Притула

Притула и Фреймут

Фото: Instagram

Максим Детковский
Предыдущий материал

В Киеве открылась выставка восходящей звезды украинской живописи

Monatik
Следующий материал

На "Олимпийском" и с любимой женой за кадром: бэкстейдж фотосессии Monatik для Viva!

Новости партнеров