Прима Національної опери отримала несподіваний подарунок у свій день народження

театр
Народна артистка України Анжеліна Швачка розповила, як її приємно здивували лікарі.

"А у мене завтра день народження, що ви мені подаруєте?" – жартома звернулася неперевершена прима театру, Народна артистка України Анжеліна Швачка до Андрія Лисецького, головного лікаря мережі клінік CALM та ініціатора соціального проекту «Люди для Людей», який відвідав театр цього дня. І, звичайно ж, отримала пропозицію вибрати будь-які сертифікати, які їй потрібні.

Усього 210 сертифікатів на медичне обстеження та консультації у профільних лікарів було передано у розпорядження артистів та співробітників Національного театру опери та балету. Так лікарі мережі клінік CALM відзначили безстрашність та відданість своєму місту митців, які першими серед національних театрів повернулися на свої робочі місця, на рідну сцену та відновили спектаклі. Безумовно, відновлення культурного життя дуже надихає киян та підтримує дух міста.

До вистави «Кармен» залишалося ще дві години, актори поспішали на репетицію, гримери до своїх дзеркал, костюмери до сукні та мундирів, але всі з радістю зібралися у невеликій залі, де Андрій Лисецький подякував співробітникам театру за відданість справі та підтримку міста у військовий час, вручив сертифікати та запропонував особисту професійну допомогу.

Примітно, що організатори проекту «Люди для Людей» відзначили не лише артистів та музикантів, а й працівників, які  творять за сценою, чию працю ми не бачимо, але без них театр просто не міг би існувати.

На зустріч прийшло багато людей: Народна артистка України Анжеліна Швачка, Народний артист України, провідний соліст Національної опери України, професор, голова профспілки Національної опери України Олександр Миколайович Дяченко, завідувачка оперною трупою Оксана Мокренко, заступник завідувача балетної труппою Фомічова та Тетяна Ганіна, провідні солістки оперної трупи Національної опери України Тетяна Хараузова та Ірина Петрова, начальник гримувальної служби Ганна Наумова та інші.

Після зустрічі архіваріус театру Лариса Тарасенко для Андрія Лисецького та його колег провела чудову екскурсію всіма закутками театру, розповіла чимало цікавих історій, гості мали змогу побувати у закулісся та насолодитися репетицією майстрів великої сцени.

«Люди для Людей» – це не перша соціальна ініціатива мережі клінік CALM та особисто Андрія Лисецького. Вже кілька років колектив CALM проводить широкомасштабний соціальний проект SkinScan, який спрямований на профілактику раку шкіри в Україні. Щороку протягом місяця лікарі мережі клінік у громадських місцях безкоштовно обстежують родимки всіх бажаючих.

«Люди для Людей» – ще один соціальний проект від лікарів, який народився в умовах воєнного часу. Цією ініціативою лікарі вирішили висловити захоплення людьми, які підтримують життєздатність міста та городян у доленосну годину.

 

 

Артисти та співробітники Національної опери України стали першими серед тих, кого мають намір відзначити організатори проекту. Важливо те, що сертифікати на обстеження отримуватимуть не тільки відомі та медійні люди, але й ті, про кого не знає широка публіка, проте без них було б неможливим повноцінне життя столиці в умовах воєнного часу, люди, які весь цей час залишалися на робочих місцях, незважаючи на небезпеку та труднощі, які робили дещо більше для городян, ніж передбачає їхня робота. У списку тих, хто отримає сертифікати, вже є дівчата-поліцейські, журналісти, топ-менеджери, чиї офіси працюють під час війни як гуманітарні штаби та інші. Пошук героїв нашого часу продовжується. Проект буде актуальним до переможного закінчення бойових дій в Україні.

Яна Соломко
Предыдущий материал

«Лорак номер два»: Яна Соломко потрапила в скандал через виступ у Москві

чемпіонат Європи зі стрибків у воду серед юніорів
Следующий материал

Українки перемогли на чемпіонаті Європи зі стрибків у воду серед юніорів

Новости партнеров