Соломія Вітвіцька показала, як варить гречку захисникам і захисницям Києва

Соломія Вітвіцька
Телеведуча розповіла, як проводить час між прямими ефірами — займається волонтерством.

На своїй офіційній сторінці в Інстаграм Соломія показала, як проводить час між ефірами інформаційного марафону, який цілодобово транслюють на всіх українських каналах, а також у Фейсбук та Ютуб. 

«Всі мене питають, як я. Ось вариться гречка, знайшла всі судочки, які в мене були. Готую нашим хлопцям любим», — розповіла Соломія Вітвіцька.

До початку комендантської години телеведуча їде до супермаркету і закуповує необхідні продукти та речі для наших захисників. Далі рушає до столичних ресторанів, де робота не зупиняється. Там готують їжу, а Соломія разом з подругами розвозить її тим, хто потребує. Розповідає, обіди поживні. У комплекті перша страва, салат і основна страва, напій десерт і фрукти.

«Всі, хто виконує зараз свої службові обов’язки під кулями та вибухами, — герої. Дякуємо за те, що зараз є світло, вода, газ, інтернет. За те, що всі, хто можуть — допомагають, і всі, хто можуть, виходять на роботу», — подякувала телеведуча всім, хто зараз — кожен на своєму фронті — боронить Україну.

Соломія Вітвіцька як волонтерка розвозить продукти та все необхідне захисникам та захисницям Києва

Телеведуча попередила: «Ми очікуємо на атаку дезінформації і закликаємо отримувати інформацію виключно з офіційних джерел органів державної влади».

Віримо у ЗСУ! Пишаємося нашими захисниками і захисницями! Разом до перемоги. «Це наша земля. Ми переможемо і точно не будемо здаватися. Україна стоїть! Підтримуємо наших захисників», — закликала телеведуча 1+1.

Фото: соцмережі

евакуація
Предыдущий материал

Куди евакуюватися, якщо у вас є складні хвороби та залежності від медикаментів

Лилия Ребрик
Следующий материал

«Где ваша гордость?»: актриса и ведущая Лилия Ребрик обратилась к россиянам

Новости партнеров