Новий рік на Кіпрі: Даша Трегубова у новому кліпі «Воплі Відоплясова»

Даша Трегубова
Легендарний гурт «Воплі Відоплясова» вперше актуалізував свято, яке близьке кожному землянину, одноіменною піснею «Новий рік».

Музика гурту «ВВ» та їхні кліпи передають атмосферу цілих поколінь і закарбовуються у пам‘яті, а тепер вони готові яскраво продемонструвати атмосферу драйву, новорічного та рокерського запалу, святкового настрою та безудержних веселощів під час святкування Нового року.

Це один із найстильніших кліпів гурту «Воплі Відоплясова», який був знятий на екзотичному та романтичому острові Кіпр. Цей острів обрали зовсім не випадково. Незабутні враження викликають солоні озера Ларнакі, усіяні тисячами рожевих фламінго та підводний музей Musan. Для мандрівників, які приїжджають за духовним збагаченням, Кіпр буде справжнім духовним місцем з 10 церквами, занесеними до світової спадщини ЮНЕСКО, та безліччю храмів.

Неймовірний подив викликає кількість місць із дивовижними світанками та закатами. В зимовий час найкраща пора, щоб поїхати на довгий вікенд на насолодитись гастрономією та унікальними винами. Основною локацією для зйомок кліпу на Кiпрi стали готелі з унікальним дизайном Constantinou Bros Pioneer та Asimina Suites. Офіційний авіапартнер: Мiжнароднi Авiалiнiï Украïни.

Читайте также

Дмитрий Дикусар признался, развенчался ли с Аленой Шоптенко

Дмитрий Дикусар признался, развенчался ли с Аленой Шоптенко

5-звездочный Новый год от Premier Palace Hotel Kyiv

5-звездочный Новый год от Premier Palace Hotel Kyiv

Кліп був знятий за участі відомої української акторки — Дарії Трегубової. Режисером кліпу виступила Аліна Діанова, відома своїми багатьма музичними роботами, яка щойно повернулась з довгої робочої практики у Лос-Анжелесі.

Ідейним натхненником, автором музики та тексту, виступив лідер гурту Олег Скрипка. Пісня ще була написана минулого року за проханням і у співпраці з Іваном Дорном для проекту «Годний год», де і була опрілюднена у брейк-біт версії. Тепер же вона повстала у класичному рокешному вевешному стилі і займе достойне місце у майбутньому альбомі «ВВ». Сам кліп надихає, підіймає настрій та допомогає дивитися з оптимізмом у майбутнє. Відео вже отримало попередньо схвальні відгуки від експертів музичної індустрії.

Лилия Ребрик з мужем
Предыдущий материал

«Розовая свадьба»: Лилия Ребрик з мужем отпраздновали 10 годовщину свадьбы

победитель шоу Україна має талант
Следующий материал

14-летний вокалист с оперным голосом прокомментировал свою победу в шоу «Україна має талант»

Новости партнеров