Історичний момент: гурт KAZKA створив власну валюту

KAZKA
Гурт KAZKA став одним із перших музичних проєктів у світі, що представив власну валюту з використанням технології блокчейн.

Історичний момент у метавсесвіті KAZKA SVIT. Незабаром кожен його «мешканець» матиме свій віртуальний гаманець для купівлі платівок, мерчу, книжок та інших ексклюзивних KAZKових продуктів.

Нещодавно на Ukrainian Private Equity & Venture Capital Summit відбувся історичний момент: засновник компанії mamamusic та продюсер гурту KAZKA Юрій Нікітін анонсував вихід KAZKA COIN – власної віртуальної валюти проєкту KAZKA SVIT. І це один із перших випадків у світовій історії, коли приватні гроші презентує саме музичний проєкт. Такий підхід є вираженням вдячності фанам гурту KAZKA за їхню любов і підтримку та своєрідним виходом за межі класичної шоу-бізнесової моделі, коли шанувальники можуть не лише витрачати гроші, а й заробляти їх завдяки улюбленому артисту, отримуючи ще більше задоволення.

«Ми хочемо запропонувати нову стратегію комунікації з фанами. Відтепер, взаємодіючи з будь-яким із продуктів KAZKA SVIT, наші шанувальники зароблятимуть на цьому: кожен зможе отримувати монети на свій персональний рахунок і купувати саме те, що захоче», – коментує Юрій Нікітін.

KAZKA

Перші KAZKA COINS з’являться у доступі 1 березня 2022 року – в день 5-річчя гурту. Але ви вже зараз можете зареєструватися на сайті KAZKA SVIT, аби отримати свої перші 100 монет у подарунок та згодом витрати їх на придбання будь-яких KAZKових продуктів.

До того ж перша сотня зареєстрованих користувачів отримає один із ексклюзивних подарунків KAZKA SVIT: запрошення на закриту вечірку KAZKA BIRTHDAY PARTY, лімітований вініл знакового альбому KARMA, офіційний мерч, книжку «KAZKA: Чарголос» або першi колекційнi NFT проєкту KAZKA SVIT.

Читайте также

Солистка группы KAZKA Саша Зарицкая рассказала о самых крутых свиданиях в ее жизни

Солистка группы KAZKA Саша Зарицкая рассказала о самых крутых свиданиях в ее жизни

Солістка гурту KAZKA — про новий локдаун і свою участь у шоу «Маска»

Солістка гурту KAZKA — про новий локдаун і свою участь у шоу «Маска»

Гурт KAZKA, який вже давно не обмежується виключно музичною творчістю, перетворюється на динамічний діджитальний всесвіт, який був і залишається в авангарді не лише локально, але й глобально. Нагадаємо, KAZKA стали одними із перших музикантів у світі, що випустили свій сингл у форматі NFT: дебютний NFT-трек «М‘ята» буквально за кілька днів був оцінений у понад $90 тисяч та наробив чимало галасу. До речі, вже зараз можна зареєструватися на сайті kazka.world та отримате свої перші 100 KAZKA COINS у подарунок.

KAZKA валюта

Фото: прес-служба

Евгений Хмара и его жена Дарья Ковтун
Предыдущий материал

Евгений Хмара поделился семейными фото и признался, что забыл о юбилее свадьбы

Мистер Биг из культового сериала «Секс в большом городе» записал видео для Оли Цибульской
Следующий материал

Мистер Биг из «Секса в большом городе» лично поздравил Олю Цибульскую с днем рождения: видео

Новости партнеров