Зірки сучасної хореографії у фільмі Фантастичні українці: Костя Томільченко, Kazaky, Олена Шоптенко

хореографы
Проєкт «Фантастичні українці» оголосив про завершення другого сезону зйомок документальних стрічок про сучасне українське мистецтво.

Цього разу до циклу фільмів увійдуть епізоди про моду та танці. В основі картин – історії представників індустрії, які переосмислюють традиційні поняття етномотивів і популяризують сучасну українську культуру далеко за її межами.

Фільм про танці розповість історію про видатних хореографів та представників різних танцювальних стилів сучасності, кожен з яких отримав особливе визнання в Україні та за кордоном. Герої епізоду створюють постановки для танцювальних телешоу, підкорюють журі на міжнародних змаганнях, виступають на головних світових сценах разом з Мадонною, проте передусім – трансформують бачення танцю в Україні, розвиваючи його як окремий напрямок і повноцінну професію. Героями картини стали Дмитро Монатик, Костянтин Томільченко, гурт Kazaky, Олексій Тютюнник, Олена Шоптенко, Денис Стульніков, Руслан Махов, Анастасія Харченко, Анатолій Сачівко, Олександр Бобік.

Прем’єра другого сезону «Фантастичних українців» запланована на кінець жовтня.

«Фантастичні українці» — документальний серіал про сучасну українську культуру. Кожний епізод досліджує національний артконтекст та трансформацію мистецьких напрямків, що відбулись за останні десятиріччя, у форматі інтерв’ю з представниками індустрій. Перший сезон циклу, присвячений музиці, кіно, літературі та візуальному мистецтву, вийшов на екрани 19 листопада 2020.

Читайте также

Самое яркое закрытие летнего сезона: концерт «Мумий Тролль» после длительного перерыва

Самое яркое закрытие летнего сезона: концерт «Мумий Тролль» после длительного перерыва

Шоу Вирский VS Рустави: стартовал танцевальный батл по Украине

Шоу Вирский VS Рустави: стартовал танцевальный батл по Украине

Фото: прес-служба

Юрий Горбунов и Катя Осадчая
Предыдущий материал

Юрий Горбунов и Катя Осадчая рассказали, как назвали второго сына

TVORCHI
Следующий материал

Саундтрек всіх подорожей: 9 треків гурту TVORCHI, що зупиняють нас у моменті

Новости партнеров