Плачу і сміюся: Tayanna випустила ремікс на свій інтимний хіт

Tayanna
Співачка продовжує історію свого останнього альбому «Жіноча сила».

Влітку у Tayanna вийшов міні-альбом «Жіноча сила», який одразу потрапив до списку «10 найпопулярніших релізів» за версією музичного сервісу Apple Music. Один з синглів «Жіночої сили» — «Ейфорія» — не виходить з топів українських радіостанцій та постійно перебуває в гарячій ефірній ротації. Але на цьому історія альбому не зупиняється. Сьогодні співачка випускає ремікс на одну з пісень «Жіночої сили» — лірично-інтимну «Плачу і сміюся». Автором реміксу виступив саундпродюсер Fimaro, який побачив пісню в танцювальному жанрі EDM.

Читайте также

Певица Tayanna рассталась с любимым мужчиной

Певица Tayanna рассталась с любимым мужчиной

Tayanna рассказала об отношениях с бывшим мужем

Tayanna рассказала об отношениях с бывшим мужем

«Плачу і сміюся» написав та подарував співачці відомий композитор та автор пісень Сергій Підкаура. «Він зміг дуже тонко відчути мій настрій та розкрити тогочасний стан душі. Це великий дарунок долі: мати поряд таку людину, з якою можна розділити як радість, так і сльози», — так коментувала історію створення композиції сама Tayanna.

Tayanna

Нагадаємо, що альбом «Жіноча сила» вийшов 26 червня на лейблі Secret Service Digital & Publishing. До нього увійшли 5 україномовних треків, присвячених «сильним жінкам, що самостійно визначають своє життя». Над релізом Tayanna працювала зі своїм саундпродюсером Віталієм Телезіним. Надихаючись естетикою 1980-х і використовуючи вінтажні синтезатори, вони створили танцювальний і водночас життєствердний альбом, в якому є багато оптимізму та мотивації.

Tayanna

Tayanna

Фото: прес-служба

Lida Lee
Предыдущий материал

Горячий релиз от MONATIK Corporation: премьера нового клипа Lida Lee

Сергей Притула
Следующий материал

«У мене є безліч косяків»: Сергей Притула – о совмещении личной жизни и работы

Новости партнеров