Потужно: учасник «Танців з зірками» і танцівниця Насті Каменських у кліпі гурту «Біла Вежа»

Біла Вежа
Український рок-гурт «Біла Вежа» презентує кліп на пісню «Не Ангел».

Зовсім скоро «Біла Вежа» випускає новий альбом, який, попри осінь, називається «Там Де Весна», а зараз на його підтримку гурт презентує відеокліп на пісню «Не Ангел». Музиканти кажуть, що давно хотіли відзняти кліп саме на цю пісню, і ось нарешті вдалося втілити задумане в життя.  

«Ми дуже хотіли відзняти кліп саме на пісню «Не Ангел», адже зараз у 2020 році, під час карантину, суспільний фокус трохи змістився з подій на сході України до глобальної боротьби із COVID-19. Проте ми вважаємо, що саме тепер потрібно нагадати усім українцям, що на сході нашої країни воюють хлопці, за якими сумують їхні кохані, їхні родини. І що наші думки, молитви та підтримка — це, в тому числі, те, що дає їм наснаги витримати пекло війни. Тримайтесь, хлопці, та повертайтеся скоріше живими та здоровими. Любов та віра сильніші за війну», — каже лідер гурту «Біла Вежа» Максим Іващенко.

Пісня «Не Ангел» присвячена дуже серйозній темі, саме тому хлопці з усією відповідальністю підійшли до створення кліпу і вирішили зробити все на найвищому рівні. Вони передивилися сотні кліпів, відзнятих українськими режисерами, і зрозуміли, що більшість відео, які їм сподобалися, були відзняті відомим кліпмейкером Віктором Скуратовським.

«Я відразу зателефонував Вікторові і запропонував співпрацю. Перед тим як знімати кліп, ми зустрілися кілька разів, аби обговорити, що хочемо показати і сказати цим кліпом. Коли основна ідея була знайдена, ми ще приблизно місяць готувалися до зйомок. Віктор дуже скрупульозно підійшов до всього процесу — вибору акторів, одягу для гурту, локації, антуражу. Ми дуже задоволені результатом, оскільки хотіли відзняти кліп як невеличке кіно, яке підкреслить сенс самої пісні. Ми завжди воліємо знімати кліпи так, щоб після перегляду було відчуття наче ти переглянув цілий фільм. Ми любимо показувати історії, власне так і вийшло», — підсумовує фронтмен гурту Максим Іващенко.

Головні ролі у кліпі виконали учасник телепроекту «Танці з зірками» Юрій Гурич та танцівниця шоу-балету Насті Каменських (NK) Юлія Аладько.

Читайте также

Проект «Танці з зірками» покинули сразу две сильные пары

Проект «Танці з зірками» покинули сразу две сильные пары

Дерзкая: Санта Димопулос бросила вызов своей главной конкурентке на шоу «Танці з зірками»

Дерзкая: Санта Димопулос бросила вызов своей главной конкурентке на шоу «Танці з зірками»

Екатерина Кухар
Предыдущий материал

Екатерина Кухар спела песню Ирины Билык: реакция интернет-пользователей

Олег Винник и Алена Шоптенко
Следующий материал

Верните Винника: сеть возмущена дисквалификацией певца на «Танцях з зірками»

Новости партнеров