Зірка «Кварталу 95» Олександр Пікалов завів сторінку в Instagram

Олександр Пікалов
Напередодні старту нового сезону проекту «Жіночий Квартал» його художній керівник зважився на несподіваний крок.

Уже в цю суботу, на «1+1» стартує довгоочікуваний третій сезон гумористичного проекту «Жіночий Квартал» (початок о 22:00). Напередодні ефіру художній керівник колективу, актор і автор студії «Квартал 95» Олександр Пікалов зважився на несподіваний для себе крок і завів сторінку в Instagram.

Це перша і поки єдина соціальна мережа, в якій зареєстрований відомий актор. Більш того, мало хто знає, що Олександр довгий час навіть відмовлявся від популярних мобільних гаджетів – віддаючи перевагу не модним смартфонам, а застарілій моделі кнопкового телефону.

«Чесно кажучи, спочатку я був проти цієї ідеї, так що, можна сказати, мене вмовили і тепер я теж жертва технічного прогресу, – зізнається Олександр Пікалов, який на відміну від деяких зірок веде свою сторінку в Instagram сам. – Не можу сказати, що моє життя якось змінилося з появою в ньому цієї соцмережі, але мені подобається, що тепер я можу ділитися позитивом з нашими глядачами напряму. І ніхто вже не зможе перекрутити мої слова або вирвати їх з контексту».

Читайте также

"Какое счастье": Елена Кравец растрогала редким фото спящих двойняшек

"Какое счастье": Елена Кравец растрогала редким фото спящих двойняшек

Звезда «Женского квартала» вышла замуж за своего коллегу: свадебные фото

Звезда «Женского квартала» вышла замуж за своего коллегу: свадебные фото

На даний момент на Олександра підписалося близько 1500 фоловерів, а всього на його сторінці вже 13 публікацій. Він активно відповідає на коментарі, ділиться кадрами з репетицій і зйомок, а також подробицями, як проводить своє дозвілля.

Олександр Пікалов

Фото: прес-служба

Владимир Остапчук
Предыдущий материал

«Был пацан — нет пацана»: Владимир Остапчук громко отметил мальчишник перед свадьбой

Михаил Шуфутинский
Следующий материал

Младше на 25 лет: Михаил Шуфутинский женился на танцовщице из своего коллектива

Новости партнеров