«Дорога до серця», що творить дива…

Маша Єфросиніна
Компанія WOG спільно з Українською біржею благодійності, благодійним фондом «Твоя опора» разом з Машею Єфросиніною оголосила про початок нового етапу соціального проекту «Дорога до серця».

Під час акції «Дорога до серця», яка триватиме до кінця літа, організатори планують зібрати 1 млн. 330 тис. грн., які буде спрямовано на придбання УЗД-апарату із набором сучасних датчиків для Інституту серцево-судинної хірургії ім. М.Амосова.

Важливо відзначити, щороку в Україні майже 5 тисяч немовлят народжуються із серцевою вадою, яка розвивається у маминому лоні одночасно із зародженням нового життя. Третина з них із пологових будинків виписуються навіть без підозри на недугу, у той час як у перші години або дні життя крихітки мали би потрапити на хірургічний стіл. Через те 800 із них ми потім втрачаємо. Інститут серцево-судинної хірургії ім. М.Амосова – саме те місце, де дітки з вродженими вадами серця мають шанс на порятунок. Однак, обладнання, що є буквально запорукою порятунку, постійно зношується.

«Крупний бізнес не може діяти ізольовано від суспільства – він повинен бути соціально відповідальним, відгукуватися на проблеми людей і, звісно, вносити свою вагому лепту у їх вирішення. WOG вже понад 10 років реалізовує проект в медичній сфері – «Дорога до серця». Завдяки кожному нашому клієнту, який в той чи інший час долучився до акції, нам вдалося забезпечити коштовний ремонт медобладнання в медзакладах по всій країні, придбати для них нові сучасні апарати, тим самим рятуючи дитячі життя. Цього разу спільно з партнерами проекту – Українською біржею благодійності, БФ «Твоя опора» разом з Машею Єфросиніною – ми направляємо кошти на придбання життєво необхідного УЗД апарату, завдяки якому спеціалісти зможуть вчасно діагностувати ваду серця у дітей, а отже – оперативно провести операції та врятувати життя малюків. Ми переконані, що об’єднаними зусиллями ми отримаємо значно кращий результат. І віримо, що наші клієнти і цього разу активно підтримають проект, із задоволенням купуватимуть кавові напої у благодійних горнятках. Долучайтеся, щоб ніколи і ніде дитячі серденька не зупинялися!», – коментує Олена Осипчук, директор з комунікацій WOG.

Взяти участь у акції може кожен: необхідно лише придбати кавовий напій в особливому благодійному горнятку на будь-якому АЗК мережі WOG та WOG CAFE. Вартість напою в такому горнятку на дві гривні дорожча, ніж у звичайному. Акція триватиме, доки не будуть розкуплені всі горнятка і таким чином зібрано 1 млн. 330 тис. грн. Крім того, можна зробити благодійний внесок онлйн на сайтах Української біржі благодійності та БФ «Твоя опора», або відправити СМС на номер 88 001 (вартість СМС – 20 грн.)

«Для нас, як для фонду, який працює з метою допомагати важкохворим дітям і сиротам в нашій країні, участь в даній акції надзвичайно важлива. А мета придбати необхідний УЗД-апарат для Інституту ім. М.Амовова підштовхує до активних дій вже сьогодні. Адже за статистикою, щороку в цьому медзакладі обстежують 10-12 тисяч маленьких пацієнтів з усіх куточків України. За результатами обстежень, 700-750 малюків оперують. При цьому, хочу наголосити, що відсоток летальності всього 1,5-2%, а це менше, аніж у багатьох клініках Європи. На жаль, через критичне недофінансування заклад самотужки придбати таку дорогу техніку не в змозі. А ми не можемо залишатися осторонь. Тому із задоволенням доєдналися до акції «Дорога до серця, що творить дива…» компанії WOG і віримо, що спільними зусиллями зберемо необхідну суму. Хочу також підкреслити, що наш фонд щороку проходить аудит, що доводить його чесність та прозорість. А цей фактор надважливий, адже ми розуміємо всю повноту відповідальності перед кожним, хто допомагає тисячам діток через нашу організацію», – говорить засновник і генеральний директор фонду «Твоя опора» Валерія Татарчук.

«Признаюся, для мене така колаборація фондів, публічних особистостей і крупного бізнесу навколо болючої теми – це, свого роду, певні революційні кроки. Адже я, займаючись благодійністю як публічна особа, застала ще тих часів, коли навіть те, що весь світ вважає за нормальну практику таку благодійність – це не було нормою в нашому суспільстві, це вважалося чимось неприпустимим та недоцільним. Тому співпраця з великою компанією WOG і спільна допомога – це велика перемога. Це руйнування суспільного стереотипу, який заважав залучати великі кошти для реалізації добрих справ. Адже в нашій країні збирати кошти на різні потреби дуже важко. Впливає і економічна нестабільність, і недовіра людей, інші фактори. Тому, вважаю, що об’єднуючись, ми здатні досягти набагато більшого, ніж окремо. Це круто, коли сьогодні люди, купуючи смачну каву, при цьому ще й будуть причетні до доброї справи – зроблять свій внесок в спасіння маленьких сердець», – ділиться Маша Єфросиніна.

«Стартує наша улюблена щорічна літня благодійна акція «Дорога до серця». Це вже стало доброю традицією – двічі на рік ставати частиною великого благодійного проекту від АЗК WOG і рятувати тисячі дитячих життів. Зараз наша з вами мета – придбати життєво необхідне медичне обладнання, вартість якого 1 млн. 330 тис. грн. Ми щиро віримо – завдяки вашій допомозі нам усе під силу. Приєднуйтесь! Купуйте каву у благодійних горнятках на АЗК WOG та в WOG CAFE, або підтримуйте проект «Дорога до серця, що творить дива» на ubb.org.ua», – закликає Ірина Гуцал, директор Української біржі благодійності.

Підсумки акції «Дорога до серця, що творить дива…» будуть підведені та оприлюднені 31 серпня під час четвертого благодійного фестивалю для усієї родини «Charity Weekend. Твоя опора», заснованого Машею Єфросиніною спільно з фондом «Твоя опора».

Відзначимо, що компанія WOG проводить акцію «Дорога до серця» вже більше десяти років поспіль. Кожного разу у нас виходить зібрати понад мільйон гривень. За час попередньої хвилі акції «Дорога до серця», яка завершилася наприкінці 2018 року, було встановлено рекорд – разом зі своїми клієнтами ми зібрали 1 128 846 гривень. Завдяки зібраним коштам, медичне обладнання для малюків, які народилися раніше визначеного терміну, отримають ДУ «Інститут педіатрії, акушерства і гінекології НАМН» м. Києва, а також медичні установи, що спеціалізуються на виходжуванні немовлят у Одесі, Дніпрі, Чернівцях та Ковелі.

____

Довідка ТОВ «ВОГ РІТЕЙЛ» керує мережею автозаправних комплексів під брендом WOG, яка налічує близько 500 об'єктів у всіх областях України. Мережа автозаправних комплексів WOG – це найбільша українська монобрендова мережа АЗК на вітчизняному ринку нафтопродуктів. Усі нафтопродукти в мережі WOG – виключно імпортного виробництва і відповідають стандарту Євро-5. Постачання здійснюється з найсучасніших нафтопереробних заводів Румунії, Ізраїлю, Греції, Литви, Польщі, Білорусі та інших країн. Компанія активно розвиває супутні сервіси та послуги, зокрема, мережу WOG CAFE та WOG MARKET.

Українська Біржа Благодійності – це перша в Україні незалежна загальнонаціональна соціальна інфраструктура онлайн-благодійності, яка надає універсальний сервіс для благодійників та для тих, кому потрібна допомога. Тут кожна людина, кожна компанія чи організація може знайти та підтримати благодійний проект за власним вибором. І зробити це у найлегший і найзручніший для себе спосіб. Наша мета – створити, підтримувати та розвивати ефективну платформу взаємодії між донорами, громадськими організаціями (Операторами допомоги) та отримувачами допомоги, укріплюючи таким чином неприбутковий сектор та благодійність в Україні. Проект ініційований завдяки гранту Фонду Віктора Пінчука.

Благодійний фонд «Твоя опора» створювався з метою допомагати важкохворим дітям і сиротам в нашій країні. Наразі фонд працює у таких напрямках: - допомога і підтримка ключових медичних закладів України - допомога і опіка над дитячими будинками - адресна допомога окремим дітям Наша мета – змінити ставлення суспільства до дітей з вадами розвитку, викорінити традицію відмови від малюків із вродженими хворобами та створити суспільство, яке приймає і дає усі можливості для життя та розвитку дітям з особливостями.

Маша Єфросиніна – член правління БФ «Твоя опора», телеведуча, актриса, Почесний Посол ООН в галузі народонаселення України з питань гендерної рівності та боротьби з насильством, співзасновник благодійного проекту Charity Weekend.

Monatik
Предыдущий материал

Это было невероятно! Monatik показал шоу высочайшего уровня "LOVE IT ритм" на НСК "Олимпийский"

Мелания Трамп
Следующий материал

Вау, просто роскошная! Мелания Трамп на приеме Елизаветы II в Букингемском дворце

Новости партнеров