Тіна Кароль на зустрічі з прем’єр-міністром Японії: «Ніхто не має права погрожувати ядерною зброєю»

Тіна Кароль
Тіна Кароль в Токіо зустрілась з прем’єр-міністром Японії та виступила перед сотнями журналістів.

Українська співачка Тіна Кароль, яка перебуває в Японії з місією громадського посла, зустрілась з прем’єр-міністром Японії Кісіда Фуміо. Зустріч пройшла в офіційній резиденції прем’єр-міністра.

«Японія і я особисто сприймаємо цю ситуацію в Україні так, ніби це сталося з нами, і з переконанням, що ми повинні захищати світ. Японія стоїть пліч-о-пліч з Україною і працює з нею для досягнення миру», — сказав прем’єр-міністр Японії Кісіда Фуміо.

Читайте также

Тіна Кароль: «Азов — герої України. Таких воїнів не знає світова історія»

Тіна Кароль: «Азов — герої України. Таких воїнів не знає світова історія»

Тина Кароль прилетела в Японию: в аэропорту певицу встретил миллиардер

Тина Кароль прилетела в Японию: в аэропорту певицу встретил миллиардер

У свою чергу Тіна Кароль подякувала прем’єр-міністру за запрошення та безпрецедентну підтримку України.

«Сьогодні Україна стала щитом для всього цивілізованого світу. Ми стримуємо напади безглуздя і дивимось, як руйнуються наші міста просто за те, що ми обрали свободу. Наша країна обрала самоідентифікацію і я як артист є айдентикою нації, адже музика — це так само зброя. Для мене важливий цей massage сьогодні — зустріч з вами. Це означає, що в культурному сенсі Японія і Україна поруч. Я на фронті збереження традицій, я на фронті збереження культури України, я ніколи не думала, таке горе прийде в наш дім. Зробіть все можливе від вас для миру у світі, адже сьогодні мова йде про страшну зброю. Я надіюсь, що вона ніколи не буде використана знов. Для нас Японія — приклад гідного майбутнього, приклад збереження традицій, приклад в усьому», — сказала Тіна Кароль.

 
 
 
Посмотреть эту публикацию в Instagram
 
 
 

Публикация от Тина Кароль Офиц. фан-клуб (@_fantina)

Після зустрічі з прем’єр-міністром відбулася пресконференція Тіни Кароль, на якій були присутні журналісти більше 40 ЗМІ, та ще 90 світових ЗМІ — в режимі онлайн. Пресконференція співачки зазнала широкого резонансу: Кароль цитують більше 100 світових ЗМІ, зокрема The Washington Post, The Independent, ABC News, Yahoo News та багато інших.

ЦИТАТИ ТІНИ КАРОЛЬ НА ПРЕСКОНФЕРЕНЦІЇ У ТОКІО

  • «Дякую журналістам Японії та їх колегам в усьому світі за те, що приділяєте стільки уваги найважливішій темі сьогодні — це тема миру всього світу і миру в Україні. Дякую за запрошення і можливість представити культурну Україну, культурний фронт України. Тому що поки жива культура — живі  традиції, жива країна».
  • «Про війну я лише чула від рідного дідуся, який захищав мирне небо своїх поколінь, а сьогодні ми усі стали заручниками війни. Росія вбиває людей в Україні, вона нищить наші будинки, вони крадуть наше майно, російські солдати гвалтують українських жінок і дітей».
  • «Вчора я була у Хіросімі. Скільки болю, скільки страждань. Це сьогодні хаб миру. Ніхто у світі не має права погрожувати ядерною зброєю іншим державам. Україну сьогодні шантажують ядерною зброєю кожного дня. Цього не може повторитися».
  • «Я впевнена, що Україна переможе і ми відбудуємо нашу країну, вона буде однією з найвпливовіших, однією з найкращих, тому що таких сміливих людей в центрі Європи ви більше не знайдете».
  • «Сьогодні найбільше горе — це загиблі діти, які нікого не вразили, нікому не бажали зла. Вони маленькі серця, які не мали отримати таке коротке життя, тому що комусь захотілось, щоб перестала існувати Україна. Сьогодні для цих дітей вже не зазвучить колискова. В Україні дуже красиві пісні, і одна з них —красива колискова. Якщо ви дозволите, я б заспівала її зараз, на честь і в пам'ять про загиблих дітей. Тому що я співачка і це моя основна професія на сьогодні».
  • «Люди з росії бояться виходити на вулиці, тому що їх арештують. Але без цих демонстрацій не буде змін. Вони мусять виходити на вулицю, об'єднувати усіх, хто проти війни. Вони можуть бути за свою державу, але бути проти війни і говорити зі своїми начальниками і тими, хто сидять в парламенті. Битися за свою свободу як громадяни, які сьогодні ізольовані від світу».
  • «Люди з російськими паспортами в Європі ховають свій паспорт. І так буде до тих пір, поки вони не перестануть потакати цій війні. Адже мовчання — це згода».
  • «Ми відбудуємо нашу країну! Вона стане диво-країна, я впевнена в цьому, економічно розквітне. Кожний українець готовий і день, і ніч працювати на відновлення держави. Впевнена, що український паспорт буде бажати кожна людина у світі. Ми будемо запрошувати кожну хорошу людину у свій дім, аби ви дивувалися диву нації, яка сьогодні боронить Європу і весь світ. Слава Україні, Героям Слава!»

Напередодні Тіна Кароль відвідала Хіросіму, яку 77 років тому було знищено вiд атомноï бомби. Співачку зустрів мер міста Юдзакі Хідехіко, котрий від імені японського народу передав слова підтримки Україні.

Тіна Кароль наголосила, що будь-які погрози про ядерну зброю неприйнятні в цивілізованому світі:

«77 років тому на японські міста Хіросіма і Нагасакі були скинуті атомні бомби. Ці вибухи були настільки страшними, що відтоді більше ніхто на світі не наважився застосувати ядерну зброю знову. Але сьогодні Україні та Європі все частіше погрожують ядерною зброєю. І це вже звучіть як ультиматум для всього світу. Всі повинні зрозуміти, що світ не такий великий, ніхто не має право шантажувати іншого. Україна не віддасть своїх територій, тому ще це наш дім», — сказала співачка.

У Хіросімі Кароль відвідала Меморіальний музей, а також Купол атомної бомби, відомий як Меморіал миру. Співачка поклала квіти до Кенотафа для жертв атомної бомби, дадавши: «Це настільки сумно, настільки вбиває серце, що складно підібрати слова».

 
 
 
Посмотреть эту публикацию в Instagram
 
 
 

Публикация от Тина Кароль Офиц. фан-клуб (@_fantina)

Kalush Orchestra
Предыдущий материал

Kalush Orchestra став фіналістом Євробачення 2022. Україну вітали стоячи

Макс Барських
Следующий материал

Макс Барських бездоганною англійською виступив на Billboard MusicCon у США

Новости партнеров