Алена Мозговая о муже Дэвиде Аксельроде: «Мы прошли семь кругов ада»

Дэвид Аксельрод и Алена Мозговая
Продюсер и дочь легенды украинской эстрады Алена Мозговая рассказала о конфликте с отцом из-за Дэвида Аксельрода.

Болезненную тему затронула тренер проекта «Голос країни-9» Тина Кароль. Комментируя выступление своего подопечного, известного певца Дэвида Аксельрода, артистка рассказала о том, что Николай Мозговой некогда был против его отношений с Аленой Мозговой. Причиной якобы была большая разница в возрасте пары.

Вскоре Алена Мозговая опубликовала в Facebook пост, в котором объяснила, почему на самом деле ее отец негативно отнесся к Дэвиду, и через какие испытания им с супругом пришлось пройти.

«Тіна вчора розказала, що мій тато не прийняв Девіда у родину і був проти наших відносин. Питаня і заголовки на цю тему не забарились. Відповім тут і один раз. Так, тато, як і купа моїх друзів у той час, не були в захваті від нього і не вірили у щирість його почутів. Саме це стало причиною того, що я просто не витримала тиску зі всіх боків і пішла… всі вважають сильною саме мене, але сильний та надійний у наших стосунках саме Девід. Це він, коли тато помер, підтримав мене, це він виводив мене із страшної депресії, це його надійне плече і почуття допомогли мені розпочати все спочатку і повірити в життя та кохання. Це його надійність та мужність дали мені можливість стати жінкою, а не бути весь час залізною леді... Бог нас нагородив і подарував нам найбільше щастя у нашому житті — нашу Соломію! Ми пройшли сім кіл пекла, ми падали і знову підіймались! І я підтримала його, коли він захотів обнулитись, забравши саме цінне у своє типерішнє та майбутнє життя, залишивши весь негатив, біль, та розчарування у минулому! Він почав все спочатку і почав потужно, повірте, він не зупиниться! Нам зараз складно, але ми віримо у найкраще і рухаємось вперед! Дякую всім, хто поруч, всім, хто розуміє, допомагає і підтримує!»,

— написала Мозговая и добавила:

«Я впевнена, що тато зараз радіє, спостерігаючи за нами. Більше всього у житті він хотів, щоб я була щаслива... і я таки щаслива».

Читайте также

Алена Мозговая поделилась редким фото с мужем Дэвидом Аксельродом и их дочерью Соломией

Алена Мозговая поделилась редким фото с мужем Дэвидом Аксельродом и их дочерью Соломией

Так выглядит блаженство: Тина Кароль удивила новым fashion-образом

Так выглядит блаженство: Тина Кароль удивила новым fashion-образом

Фото: Facebook

Юрчишины
Предыдущий материал

Уже завтра стартует самая ожидаемая комедийная премьера ICTV

Евгения Власова
Следующий материал

Евгения Власова возвращается на сцену после сложной операции и долгого восстановления

Новости партнеров

Loading...
Загрузка...