Катерина Бужинська: «Я вірю, що треба молитися і просити не багатства, а любові»

Катерина Бужинська
Народна артистка України Катерина Бужинська презентувала нову пісню «Така любов буває раз» — чуттєву й щиру композицію, яку співачка присвятила найсильнішому почуттю.

У лірик-відео, створеному з допомогою ШІ, артистка з’являється у весільній сукні та фаті, використовуючи архівні кадри.

«Головна емоція цієї пісні — це любов. Найважливіше почуття в житті, яке окрилює, підіймає до небес, дає енергію, драйв, молодість, радість. Це найцінніший скарб і найбільше надбання», — розповідає співачка.

Катерина Бужинська

Бужинська вважає композицію не просто романтичною, а символічною: вона про почуття, що надихає, надає сил і змінює життя.

«Цю пісню я співала друзям на весіллях, і вона настільки неймовірно сприймалася, що ставала першим танцем. Я бачу цю пісню як гімн весілля і перший танець. Господь не всім дає пережити таку неймовірну любов, але я вірю, що треба молитися і просити не багатства чи чогось матеріального, а просити любові — цього почуття», — каже Катерина.

Читайте також
Катерина Бужинська про шлюб з іноземцем і виховання трьох дітей: «У стосунках мають бути пристрасті»
Катерина Бужинська про шлюб з іноземцем і виховання трьох дітей: «У стосунках мають бути пристрасті»
Катерина Бужинська в сукні-троянді: концерт, освідчення і допомога ЗСУ
Катерина Бужинська в сукні-троянді: концерт, освідчення і допомога ЗСУ

Анна Трінчер
Попередній матеріал
Анна Трінчер у червоній білизні станцювала в новому гарячому кліпі
Новини партнерів