«Такі історії викликають мурахи»: KHAYAT написав нову пісню у незвичному для себе саунді

KHAYAT
Український виконавець KHAYAT презентував відеороботу на пісню «Де ти?», що стала першою ластівкою майбутнього повноформатного альбому, реліз якого заплановано на осінь 2024 року.

«Сьогодні життя диктує нам дуже конкретні наративи, але я радий, що маю натхнення писати трушну музику і торкатись людських сердець контекстом буденного життя, сюжети якого, насправді, у більшості досить схожі. Саме такі історії викликають ті славнозвісні «мурахи» і зближають тебе з слухачами, саме така музика не має терміну придатності та живе поза часом. Я впенений, що цей трек стане досить відчутним флешбеком для багатьох», — коментує співак.

Читайте також

Нео, це ти? KHAYAT знявся у стилі «Матриці» для обкладинки нового альбому

Нео, це ти? KHAYAT знявся у стилі «Матриці» для обкладинки нового альбому

Помер Меттью Перрі — зірка серіалу «Друзі»

Помер Меттью Перрі — зірка серіалу «Друзі»

Відео на пісню є рефлексією надлому та внутрішнього хаосу, який колись накриває усіх тих, хто хоча б раз у житті перебував у стосунках. Нова композиція однозначно відрізняється за саундом від попередньої творчості артиста і ці зміни справді йому пасують.

«Мені не притаманно обмежувати та обтяжувати себе якимись ярликами, «канонами» тощо. Як повноцінна особистість я дорослішаю, трансформуюсь і ці зміни, звичайно, не можуть не відображатись на моїй музиці. Творчість — це насамперед інструмент висловлення, і ця свобода вибору та слідування за внутрішніми відчуттям роблять мене неймовірно щасливим, бо саме завдяки цьому і відбувається розвиток творчої особистості. Якщо ти чесний з слухачами, то інакше бути не може», — говорить артист.

Фото: Сергій Андрущенко

Без Обмежень
Попередній матеріал

«Без Обмежень» вразили сумою, яку зібрали у США та Канаді

Антитіла
Наступний матеріал

Рекордна сума: «Антитіла» розповіли, скільки грошей зібрали в США та Канаді

Новини партнерів