Гурт «Фіолет» присвятив нове відео жінкам з передової

Фіолет
Гурт «Фіолет» до Дня захисників і захисниць України випустив кліп «Дівчисько». В головних ролях відзнялись відомі українські актори Антоніна Хижняк (Мотря із серіалу «Спіймати Кайдаша») та Олександр Боднар (майор Гайворон в серіалі «Слід»).

Презентація пісні «Дівчисько» була запланована на початок березня, але події кінця лютого все змінили. За цей час гурт багато чого переосмислив, з’явилась ідея кліпу та сам кліп, який вирішено було видати 14 жовтня і присвятити захисникам і захисницям.

Режисерка відео — Вікторія Квітка, також відома як фотографиня гурту «Океан Ельзи». Головні ролі виконали відомі українські актори Антоніна Хижняк та Олександр Боднар, які і в реальному житті є парою.

Після 24-го лютого багато українців пережило трансформацію. Ті, хто ще вчора виходив на сцену чи займався улюбленим ремеслом, були вимушені взяти до рук зброю чи поповнити ряди волонтерів, і стати на захист України. Власне, героїня кліпу «Дівчисько», яку грає Антоніна Хижняк, переживає такий процес змін — змінюється її мислення, гардероб, життєві плани та покликання.

Читайте також

MONATIK – про стосунки з дружиною, реакцію дітей на війну і чому не повертався в Україну після 24.02

MONATIK – про стосунки з дружиною, реакцію дітей на війну і чому не повертався в Україну після 24.02

«Думаю, що Притула 100% піде в політику»: Олександр Педан згадав, що Притула робив у 2014 році

«Думаю, що Притула 100% піде в політику»: Олександр Педан згадав, що Притула робив у 2014 році

— Я давно захоплююсь творчістю «Фіолет», і  не один рік думала про те, що хотілось би знятись у них в кліпі. Іось це сталось! Більше того, ми знялись разом із моїм хлопцем Сашком. Це була наша перша спільна зйомка за 8 місяців, ми страшенно скучили за цим процесом, тому я дуже вдячна Сергію за таку пропозицію. І взагалі дуже рада за всіх митців, які продовжують творити у такий складний час! — коментує Антоніна.

Фронтмен гурту, відомий письменник та засновник всеукраїнського фестивалю “Бандерштат” Сергій Колос Мартинюк розказує про ідею такого кліпу:

— Війна України і росії вчергове спростувала століттями поширений стереотип про так звану «слабшу половину». Натомість, українські жінки на передовій — розвідниці, снайперки, військові медики. Українські жінки — одна з основ волонтерського руху. Нічого такого, що би свідчило про тендітних, беззахисних створінь. Серед моїх знайомих є дівчата, які зробили свій вибір на користь війни, і я не можу не захоплюватися їхньою мужністю та готовністю до самопожертви. Цього року я став батьком, моїй доньці Єві Сергіївні ще немає і півроку, от вона — дійсно поки що тендітна і беззахисна. Але я впевнений, що ця дівчинка виросте дуже сильною жінкою!

Нагадаємо, кілька років тому фронтмен гурту «Фіолет» розповів love story про знайомство з дружиною.

Фото: пресслужба

Позитив і Анна Трінчер
Попередній матеріал

Активуємо наше козацьке коріння: Позитив і Анна Трінчер випустили трек до Дня українського козацтва

Юрій Нікітін
Наступний матеріал

Юрій Нікітін презентує маркетспейс української культури з амбітною метою — 100 мільйонів учасників

Новини партнерів