Соломія Вітвіцька взяла інтерв’ю у Бена Стіллера під час його візиту до Києва

Бен Стіллер
Бен Стіллер розповів Соломії Вітвіцькій про свої враження від України.

Bедуча ТСН та марафону “Єдині новини” Соломія Вітвіцька взяла ексклюзивне інтерв’ю у голлівудської зірки — Бена Стіллера. Актор приїхав до України як посол доброї волі УВКБ ООН. Спочатку він відвідав українських переселенців у Польщі, а потім вирушив в Україну. Актор вже побував у Львові, а потім приїхав до Київської області. Був у Макарові, Ірпені та спілкувався з постраждалими. Пізніше він зустрівся з президентом України Володимиром Зеленським.

Попри щільний графік актора, ведучій 1+1 Соломії Вітвіцькій вдалося взяти в нього інтерв'ю.

“Ми говорили про його враження від України. Чому він вирішив приїхати до зруйнованих навколо Києва міст. Про його соціальну місію та підтримку українців. Бен дуже гарно висловлювався про Україну. Йому сподобався Київ, Львів. У захваті він казав, що дуже хоче повернутися, коли буде така нагода”, — ділиться телеведуча.

Читайте також

Бен Стіллер в Україні: актор побував у Києві, Ірпені, Макарові та Львові

Бен Стіллер в Україні: актор побував у Києві, Ірпені, Макарові та Львові

Анджеліна Джолі про українців: «Я бачила на власні очі абсолютну стійкість і силу цих людей»

Анджеліна Джолі про українців: «Я бачила на власні очі абсолютну стійкість і силу цих людей»

Бен Стіллер у Києві

Інтерв'ю Соломії Вітвіцької з Беном Стіллером вийде скоро в межах телемарафону "Єдині новини". 

Після інтерв’ю телеведуча подарувала голлівудській зірці дві футболки. Одна з них — із зображенням славнозвісної марки про напрямок російського корабля. До речі, така ж футболка з маркою — подарунок у благодійному розіграші Соломії. Також Бен підписав автограф-сюрприз для благодійного аукціону телезірки.

Бен Стіллер в Україні

Ведуча 1+1 до свого дня народження оголосила благодійний розіграш. Головні подарунки — марки серій “Русскій воєнний корабль…”. За благодійний внесок 300 грн можете виграти: унікальну прем’єрну папку з презентації другої марки з автографом Володимира Зеленського та керівника Укрпошти Ігоря Смілянського; повну колекцію марок, а перша, рідкісна, — з автографом Романа Грибова — морпіха, що захищав острів Зміїний, врятований з полону; або повний набір — 2 марки з конвертами, листівками й сувенірами. 

марки серій “Русскій воєнний корабль…"

“Разом ми робимо добру і важливу справу! На всі гроші допоможемо употужнити наші ЗСУ, виконати запити наших відважних героїв на Сході на дрони, тепловізори, а також медицину для польових шпиталей. Наша мета якнайбільше зібрати! На всі запити наших хлопців, які маю, —  треба 2 млн гривень. Тож збираємо! Дякую всім! Наближаємо перемогу України разом!”, — пише Соломія у своїх соцмережах. Розіграш триває до 1 липня.

Для участі необхідно зробити внески у 300 гривень в Банку “Марки від Соломії на ЗСУ” і обов'язково відгукнутися в коментарях у публікації на Фейсбук і написати “хочу марку”.

Бен Стіллер у Києві

Фото: пресслужба

Позитив
Попередній матеріал

Позитив відмовився від оренди квартири в Києві: «Матеріально дуже складно»

Аліна Байкова
Наступний матеріал

Аліна Байкова про токсичні стосунки з колишнім: «Щастя в Instagram було фейковим»

Новини партнерів