Надія Матвєєва вперше розповіла про молодшого на 20 років коханого чоловіка

Надія Матвєєва
53-річна телеведуча Надія Матвєєва зустрічається з чоловіком, якому 33. «Мої стереотипи зруйновані життям», — каже зірка.

Надія Матвєєва зробила ексклюзивне зізнання у проєкті «Як ти?» з Григорієм Решетником на СТБ: телеведуча поділилася особистими таємницями і розповіла про свого коханого чоловіка, який вже навіть освідчився їй.

«Я знайома зі своїм коханим більше року. Він взагалі не публічна людина, не має жодного відношення до телебачення. За цей рік ми не тільки насолоджувались життям, але й проходимо через випробування – війну. Ми стали дуже близькими людьми», – поділилась Матвєєва.

Читайте також

Анджеліна Джолі про українців: «Я бачила на власні очі абсолютну стійкість і силу цих людей»

Анджеліна Джолі про українців: «Я бачила на власні очі абсолютну стійкість і силу цих людей»

Тарас Цимбалюк розповів про розлучення з дружиною і психічні розлади

Тарас Цимбалюк розповів про розлучення з дружиною і психічні розлади

Про знайомство Надії Матвєєвої з коханим чоловіком

«Нас познайомили на вечірці. Він не знав, хто я. Його навіть немає в соцмережах. Працює у сфері, близькій до медицини. Я не думала, що буду з цим чоловіком, бо у нас відчутна різниця у віці. Він молодший за мене на 20 років. Раніше я вважала, що якщо хлопець молодший – це табу у стосунках. Мої стереотипи зруйновані життям. Ми обговорили нашу різницю у віці, коли почали жити разом. Так, це виклик для нас, але це прекрасно! Я відчула, що він моя людина. Хоч він і молодший, але цікавий співрозмовник. Потім ми деякий час переписувалися, почали зустрічатися, і, як-то кажуть, «пішло-поїхало». Він захоплюється тим, яка я людина, яка я жінка. Все, що я не зроблю, він хвалить».

Про знайомство з сином та мамою

«Це сталося ще до війни. Але коли наші стосунки перейшли на новий етап, і ми почали жити разом, ставлення змінилося. Мама і син його не дуже сприймають. Напевно, ця близькість, яа між нами є, вже якимось чином не влаштовувала їх. Я тепер не тільки їм належу. У мого хлопця є діти. Але я люблю цього чоловіка, і нам дуже добре разом. Багато пар в часи війни ламаються, а ми, навпаки, стаємо близькими…»

Надія Матвєєва і її молодий чоловік

Надія Матвєєва і її молодий коханий

Фото: прес-служба

Ірина Білик
Попередній матеріал

Ірина Білик прокоментувала службу свого ексчоловіка Дмитра Дікусара в ЗСУ

Наталія Могилевська
Наступний матеріал

Наталія Могилевська розповіла про свій будинок, який вщент знищили окупанти

Новини партнерів