Оля Полякова розповіла, що написала Поліні Гагаріній після її участі в пропутінському концерті

Оля Полякова
В ефірі програми «Зірковий шлях», яка виходить на Youtube каналу «Україна», співачка Оля Полякова зізналась, чи написав їй хтось із російських артистів після початку війни, та чому вона сама не хоче звертатись до людей, яких колись називала друзями.

Від початку російського вторгнення Оля Полякова не спілкується з російськими артистами. За словами співачки, неможливо бути непричетним і просто виставляти пост зі словами «Ми за мир», коли поряд у країні гинуть сотні людей.

«Сьогодні немає півтонів, є біле і чорне. І ти повинен сказати, за кого ти… Нічого ніхто із всіх цих «прекрасних друзів» не написав мені після початку війни. Ніхто не спитав, як я, як мої діти, чи ми в безпеці. Жодна людина. Тому я теж не стала писати нікому, нікого переконувати. Всі ті люди знають, що відбувається. І Бог їм суддя», – сказала Оля Полякова.

Читайте також

Офіційна новина: ім’я Ані Лорак буде прибрано з Алеї зірок в її рідних Чернівцях

Офіційна новина: ім’я Ані Лорак буде прибрано з Алеї зірок в її рідних Чернівцях

Катя Осадча звернулась до вагітної Регіни Тодоренко: «Запрошуємо народжувати в бомбосховище»

Катя Осадча звернулась до вагітної Регіни Тодоренко: «Запрошуємо народжувати в бомбосховище»

Тих артистів, які зайняли нейтральну позицію і мовчать про війну в Україні або ж навіть підтримують її, співачка називає «не зірками, а дірками».

«Це дірки російського шоу-бізнесу. Всі, які перейняли ту сторону, – це взагалі криваві вбивці, в них руки в крові. Такі, як Поліна Гагаріна. Я не розумію – може вони взяли її дітей в заручники, може під час того виступу на стадіоні вони хотіли відрізати ручки і ніжки її дітям. Така талановита людина поклала свій талант на вівтар зла. Якщо чесно, я написала їй особисте повідомлення: «Покійся з миром, колись талановита співачка, а тепер…» Ну і там «гарних» слів. Вона для мене померла», – заявила Оля Полякова.

Відповіді від Гагаріної на таке повідомлення співачка не отримала. Оля й не дивується, чому російські артисти зайняли таку мовчазну позицію.

«Всі ті мої «друзі», які не запитали, як ми, не поцікавилися не тому, що їм байдуже, а тому що бояться почути правду. Бо потім їм із нею треба буде жити, якось на неї відреагувати. Але ж вони боягузи, раби і підлі люди. Якби вони хотіли почути правду, то написали б і щось зробили», – прокоментувала співачка.

Також днями Оля Полякова повідомила, що запускає онлайн-проєкт на підтримку військових — ініціативу для підняття морального духу тих, хто наразі перебуває на передовій. За допомогою цього проєкту співачка хоче подякувати за героїчну, самовіддану роботу українських військових, медиків, рятувальників — усім людям, які забезпечують захист нашої держави під час війни з росією.

У рамках проєкту будь-який бажаючий має можливість відзначити працю та заслуги українських військових та трудівників фронту. Для цього слід залишити заявку, заповнивши спеціальну формуУ відповідь Оля Полякова запише оригінальне, у фірмовому стилі, персональне привітання для тієї чи іншої людини, якою поділиться з нею, як в індивідуальному порядку (у особистих повідомленнях), так і у своїх аккаунтах у соцмережах, за якими стежить близько 3 млн осіб.

Це чудова можливість познайомити країну з її новими героями, які створюються просто зараз, а також подарувати їм такий необхідний заряд позитивних емоцій та оптимізму.

Проєкт, ініційований Поляковою, відкритий для всіх бажаючих та є безкоштовним.

Оля Полякова

Фото: пресслужба

Регіна Тодоренко
Попередній матеріал

Катя Осадча звернулась до вагітної Регіни Тодоренко: «Запрошуємо народжувати в бомбосховище»

Син Тіни Кароль волонтерив у Варшаві
Наступний матеріал

Син Тіни Кароль волонтерив у Варшаві

Новини партнерів