Реальне кохання по-українськи: Анна Добриднєва написала саундтрек до фільму «Справжній Санта»

Анна Добриднєва
Популярна співачка Анна Добриднєва вкотре тішить співпрацею зі світом кіно.

Це вже четвертий сингл, який став офіційним саундтреком. Незабаром, на Старий Новий рік, глядачі зможуть побачити в кінотеатрах фільм "Справжній Санта". Абсолютно новий формат для українського кінематографа презентував продюсерський центр Device та Валерія Гуза. А головною музичною темою стала новорічна пісня Анни Добриднєвої.

"Це ніжна і зворушлива пісня. Я кажу вголос те, що кожен з нас каже подумки, коли годинник б‘є 12. Та у цьому фільмі я не лише «звучу», а ще й граю одного з персонажів. З нетерпінням чекаю прем'єри. «Реальне кохання» по-українськи змусить кожного повірити в диво", — розповідає Анна.

Читайте також

Анна Добриднєва

Романтична комедія з кількох новел "Справжній Санта" вже з 13 січня гарантовано подарує всім чарівний настрій. У зйомках задіяні найпопулярніші артисти: Дар'я Петрожицька, Ксенія Мішина, Богдан Бенюк, актриси з “Жіночого кварталу” та учасники Improv Live Show.

Анна Добриднєва

Перед глядачами відкриється ціла галерея образів, серед яких кожен знайде когось схожого на себе. І все це станеться під зворушливу пісню Анни.

Фото: прес-служба

Джамала
Попередній матеріал

Саундтрек до Нового року 2022: Джамала презентувала всій перший святковий трек

Олег Кензов
Наступний матеріал

«Я взагалі не вживаю»: Олег Кензов прокоментував свій нетверезий вигляд на концерті

Новини партнерів