Саша Чемеров і Христина Соловій — про токсичні та співзалежні стосунки

Саша Чемеров і Христина Соловій
Саша Чемеров і Христина Соловій записали фіт — пісню, яка зачіпає актуальну проблематику токсичних та співзалежних стосунків.

«Біжи, Тікай» — ще одна пісня в сольній кар’єрі Саші Чемерова, цього разу — у колаборації з Христиною Соловій. З 26 листопада 2021 року трек у виконанні чуттєвого Саші та чарівної Христини можна послухати на всіх музичних майданчиках.

«Біжи, Тікай» — пісня, що дійсно з’явилася на часі. 25 листопада — Міжнародний день боротьби за ліквідацію насильства над жінками, а вже сьогодні — feat. Саші Чемерова та Христини Соловій. Пісня про те, якими не мають бути стосунки в ХХІ столітті, можна прослухати онлайн. Паралельно з прем’єрою треку з’явився кліп на пісню на YouTube-каналі Саші Чемерова.

Читайте также

Шаг в публичность: Иван Дорн снял жену в своем новом клипе

Шаг в публичность: Иван Дорн снял жену в своем новом клипе

Джамала презентувала maxi single та довгоочікуване нове відео

Джамала презентувала maxi single та довгоочікуване нове відео

За словами автора слів та музики Саші Чемерова, пісня «Біжи, Тікай» пройшла довгий шлях, «оминаючи» відомих українських зірок. Це досить складна робота, яка має на меті донести правильні меседжі в поєднанні з хорошою музикою та бездоганним звучанням.

Саша Чемеров про пісню:

Пісня «Біжи, Тікай» про монстрів, що прокидаються у відносинах між коханцями, про любов, яка тримає в напрузі, про неможливість бути ані окремо, ані разом. Моєю ідеєю було створити піснею унікальний, але знайомий кожному стан. У цьому мені допомогла неймовірна Христина Соловій. Її ніжний голос та містичний образ ідеально спрацювали в нашій колаборації. Вашій увазі синтез інтелігентної поп музики, естради 90-х, трепу та року.

Саша Чемеров і Христина Соловій

Для співачки колаборація з Чемеровим — не єдина за останній рік, проте саме її Христина Соловій називає відвертим експериментом:

«Біжи, Тікай» — музично-емоційна ілюстрація співзалежних стосунків. Цей стан схожий на солодку, але дуже болісну пастку. Вишуканий біль, до якого звикаєш і не уявляєш, як жити без нього. Цей трек музично для мене відвертий експеримент, на який я наважилась піти із Сашею Чемеровим, натхненна його особистістю і тонкою майстерністю його сонграйтерства.

Саша Чемеров і Христина Соловій

Емоційну відеороботу до пісні «Біжи, Тікай» зрежисував Віктор Скуратовський, відомий український кліпмейкер. За словами артиста Саші Чемерова, відео знімали в досить складних погодних умовах, та попри те, що видався дуже холодний день, а сильний вітер з дощем проймав до кісток, команді вдалося зняти дуже атмосферний кліп. Відео знімали на березі Київського моря.

Саша Чемеров і Христина Соловій

«Я вважаю що нам вдалося передати стан пісні, тривогу, сум та тугу за коханням. І видно, що мені та Христині реально складно, цього ми досягли якраз завдяки погодним умовам. Тож емоція, яку ви бачите на відео, вона є справжньою», — ділиться Саша Чемеров.

Фото: прес-служба

Макс Барских
Предыдущий материал

Ода одиночеству и страсти: грязные танцы Макса Барских в новом клипе Tequila Sunrise

Антитіла
Следующий материал

«На нас чекають»: Тарас Тополя пояснив, чому «Антитіла» почали співати англійською

Новости партнеров