Марічка Падалко і Лідія Таран вакцинувалися: «Ми не можемо говорити одне, а в житті робити інше»

Марічка Падалко і Лідія Таран
Відомі українські телеведучі каналу 1+1, а у житті — дві куми, Марічка Падалко та Лідія Таран (Ліда хрестила старшого сина Марічки), нещодавно вакцинувалися.

Марічка зробила першу дозу щеплення «Короноваком», а Лідія — «Пфайзером». Це відбулося прямо на робочому місці, канал 1+1 організував щеплення для всіх своїх співробітників.

Обидві телеведучі перехворіли на COVID-19. Марічка — майже рік тому, а Ліда — цієї зими, тому знають на власному прикладі про підступність хвороби.

«Я хворіла на ковід майже рік тому. З п’яти членів нашої родини, які всі були разом, перехворіли троє. Молодша донька і чоловік з того часу так і не захворіли. Сам коронавірус перенесла терпимо, але з того часу частіше почали боліти суглоби. Постійно тепер роблю вправи ЛФК», — згадує телеведуча 1+1 Марічка Падалко про перебіг своєї хвороби.

Також Падалко розповіла про те, як отримала першу дозу вакцини проти COVID-19.

«Я намагаюся жити за правилами цивілізованого світу. Якщо «суспільний договір» говорить про те, що від пандемії нас врятує вакцинація, я його дотримуюся. Тим більше, на мені відповідальність як на ведучій новин. Я не можу дозволити собі розповідати про одне в ефірі, а в житті робити інше. Коли дійшла моя черга вакцинації, в наявності був CoronaVac. Він мене цілком влаштовує. Більше того, я би його і обрала, якби було кілька варіантів. По-перше, він легко переноситься. Я суджу по колегах і знайомих, яким кололи різні вакцини. CoronaVac і AstraZeneca зроблені за старою технологією, знайомою нашому організму з дитинства. Pfizer і Moderna (її ще немає в Україні) — абсолютно нові», — каже Падалко.

Читайте также

Камалия вакцинировалась от Covid-19: «Чувствую головокружение»

Камалия вакцинировалась от Covid-19: «Чувствую головокружение»

Госпитализировали: Регина Тодоренко заболела коронавирусом во время отпуска в Турции

Госпитализировали: Регина Тодоренко заболела коронавирусом во время отпуска в Турции

Марічка Падалко

Марічка Падалко також зазначила, що на момент щеплення страхів вже не було. В її колі вже майже всі були вакциновані.

«В моєму оточенні заперечувати необхідність і важливість вакцинації від коронавірусу вважається дурним тоном. Хоча переживання щодо реакції на вакцини були в усіх. Мені здається, що люди найбільше орієнтуються на знайомих чи людей, яким вони довіряють, ніж на державні інституції. Втім, і на рівні «топів» — дуже важливий для людей особистий приклад. Для мене, наприклад, той факт, що головний санітарний лікар вакцинувався «Коронаваком», було аргументом. Мій батько, 74 роки, щепився у сімейного лікаря «Коронаваком». Моя мама, 66 років, отримала першу дозу «Пфайзера» в університеті, де працює. Чоловік ще не встиг щепитися у сімейного лікаря», — розповідає Марічка Падалко.

Телеведуча новин на 1+1 Лідія Таран також жодного дня не вагалася щодо доцільності щеплення проти COVID-19.

«Перехворіла в достатньо легкій формі, і слава богу! Нічого поганого не трапилося зі мною. Сумнівів щодо щеплення у мене не було взагалі. Пішла і зробила, не вагаючись. Після цього нічого мене не бентежило. Я працюю на телебаченні, тому знаю про ситуацію в Україні і світі щодо COVID-19 краще, ніж будь-яка пересічна людина. Мені не треба було збирати думок і щодо того, якою вакциною робити — я майже кожного дня розповідаю про це з екранів телевізорів. Я робила «Пфайзером» тільки через те, що коли прийшла до лікаря, саме ця вакцина була у наявності», — розповідає телеведуча новин на 1+1 Лідія Таран.

Після щеплення нічого не змінилося — Ліда почувалася так само, як і до.

«Просто з’явилось щеплення, яке, сподіваюсь, мене убезпечить, і сертифікат, з яким, сподіваюсь, я колись виїду за кордон. В моєму оточенні немає тих, хто відмовляється від щеплення, навпаки, майже всі мої друзі і знайомі вже щеплені. Але хто рефлексує чи побоюється якихось ускладнень після вакцинації, повинен пройти цей шлях сам, я не нав’язую своєї думки. Кожен сам вирішує. Я тільки маму ніяк не можу витягнути на вакцинацію — зараз вона весь час проводить на дачі і не дуже хоче їхати в таку спеку у місто. Я тільки про дітей не дуже розумію, чи потрібно їм? Італійці своїх дітей з 12 років вакцинують. Я так розумію, в Україні вакцину дітям будуть давати в останню чергу», — каже Лідія Таран.

Лідія Таран

Фото: прес-служба

Тина Кароль
Предыдущий материал

Тина Кароль продала свой отпечаток пальца за 100 тысяч гривен

Светлана Лобода
Следующий материал

В экстремальном мини и золотых ботфортах: Светлана Лобода станцевала на улицах Киева

Новости партнеров