Сергей Притула о рождении третьего ребенка: «На цьому ми зупинятися не будемо»

Сергей Притула
Ведущий Нового канала Сергей Притула поделился эмоциями от рождения дочери и рассказал, как выбирали имя.

25 мая Сергей Притула стал многодетным отцом. У него уже подрастают сын Дмитрий и дочь Соломия. И вот жена Екатерина родила для телеведущего еще одну доченьку, которую назвали Стефания.

«Можна констатувати факт, що я став багатодітним батьком, – комментирует ведущий шоу «Хто зверху?», «Где логика?» и «Дети против звезд», которые показывает Новый канал. – Але, чесно кажучи, є таке відчуття, що місія ще не виконана до кінця. Як кажуть у нас у Збаражі: «Sky is not limit» (з англ. – «Небо – не межа») (сміється). Тому не хочу забігати наперед, але сподіваюся, що на цьому ми зупинятися не будемо і зробимо все, щоб українців знову було 52 мільйони».

Сергей Притула с ребенком

Сергей Притула признается, что первой мыслью, когда он узнал о беременности жены, было то, что они провели локдаун с пользой. Баклуши не били. Да и старшие дети ждали рождения малышей с нетерпением.

«У кожного були свої очікування, – рассказал ведущий. – Звісно, спочатку Дмитрик дуже хотів братика. У Соломійки чіткого пріоритету не було, вона просто заявила, що їй потрібно ще три братика і три сестрички. І робіть собі, батьки, що хочете (сміється). Але, звичайно ж, народження Стефанії стало для них великою подією. Дмитрик вже достатньо дорослий хлопчик. Він, можливо, не так емоційно і бурхливо реагував на це, як Соломія, але мені дуже подобається, що з віком син стає дуже уважним, турботливим. Сам телефонує Катрусі, випитує, чим можна допомогти, коли її виписують, як там наша маленька дівчинка. Це дуже круто! А щодо Соломії я зрозумів, що з нею ніколи не можна ходити в розвідку. Я відвіз Катрусю у пологовий, а Соломійку треба було відвести до дитячого садочку. Сказав їй, що ти їдеш у садочок, а я – до матусі, бо сьогодні в тебе з’явиться сестричка. І от щойно вона переступила поріг садочку, то закричала: «А у нас сьогодні дитинка народжується!» Було весело».

Сергей Притула снова стал отцом

Главной в выборе имени для дочери была жена Сергея Екатерина.

«Від самого початку щодо вибору імені одностайності в нас не було, – признается Притула. – Розглядали щонайменше три варіанти. Особисто я вважаю, що Боженька і природа трішки несправедливо сформулювали порядок денний щодо жінок. Тобто, чоловік долучається до появи дитини виключно на одному дуже приємному етапі, який називається зачаття. А далі жінка дев’ять місяців виношує, дуже довго годує. Тож вважаю правильним хоч трохи компенсувати це все. Якщо я не можу взяти на себе частинку відповідальності у моментах, які притаманні жінкам виключно з причини фізіології, подумав, що Катрусі буде приємно, якщо вона зможе обрати ім’я. Вона обрала Стефанія. Ім’я красиве, ніхто не заперечував, усім сподобалося».

Читайте также

Как правильно реагировать на хейтеров? Советы от Сергея Притулы

Как правильно реагировать на хейтеров? Советы от Сергея Притулы

«У мене є безліч косяків»: Сергей Притула – о совмещении личной жизни и работы

«У мене є безліч косяків»: Сергей Притула – о совмещении личной жизни и работы

Сергей Притула жена Екатерина

Фото: соцсети, пресс-служба

MamaRika беременна
Предыдущий материал

32-летняя MamaRika беременна первенцем

Оля Полякова
Следующий материал

Оля Полякова: Харассмент и сексуальные домогательства — одно и то же?

Новости партнеров