Оля Цибульская показала архивные кадры, которые скрывала всю карьеру

Оля Цибульская
Артистка выпустила клип на песню «Я не плачу», где впервые показала эксклюзивные кадры своего настоящего пути в шоу-бизнесе.Мы слишком часто чувствуем страх перед будущим лишь потому, что забываем, сколько всего уже преодолели в прошлом. Новая песня Оли Цибульской «Я не плачу» — это диалог сегодняшней, свободной и уверенной Оли с 20-летней версией себя, которая остерегается большого и страшного мира, но отчаянно верит в свою мечту.

Видеоклип наполовину состоит из уникальных архивных кадров начала карьеры Цибульской. Некоторые из них вошли в историю украинского шоу-бизнеса — победа на «Фабрике звезд», первые концертные туры и хиты, а вот остальные, слишком эмоциональные и личные, поклонники увидят впервые. 

В преддверии своего 15-летия на сцене Оля покажет, через что действительно прошла та юная провинциальная девочка, чтобы стать любимицей страны.

Читайте также

Кто виноват? Оля Цибульская прокомментировала развод Dzidzio

Кто виноват? Оля Цибульская прокомментировала развод Dzidzio

Романтическое платье и грубая обувь: Надя Дорофеева очаровала дерзким образом на Viva! Awards 2021

Романтическое платье и грубая обувь: Надя Дорофеева очаровала дерзким образом на Viva! Awards 2021

Оля Цибульская

5 откровенных признаний Оли Цибульской про клип «Я не плачу»:


  1. «Я плакала, коли вперше дивилась ті архівні відео. Ми відцифровували їх зі старих касет кілька годин. Зрозуміла, що бігла довго вперед не озираючись. Здавалось, що зроблено недостатньо. А в архівах побачила себе дитиною і згадала скільки пудів солі їла ложкою, переконуючи себе, що то трюфеля (сміється)».

  2. «В кліпі я зняла композитора, який написав музику до пісні «Я не плачу», — Сашу Лєонова. Це наша перша спільна робота, хоча разом ми об’їздили всю Україну — Саша гітарист в моїй команді. Саундпродюсер пісні — Антон Крайнов. Він створив найгучніші хіти для багатьох українських артистів — NK, Dorofeeva, «Время и Стекло». Прийшла пора показувати не тільки артистів, але і людей, які створюють український шоу-бізнес». 

  3. «Тема особистого життя мене дістала. Я не пущу нікого в свій дім, як би мене не провокували. В кліпі є момент, де я розбиваю фото. На ньому розмитий чоловічий силует. Успіх жінки не вимірюється кількістю впливових чоловіків поруч. Якщо ти справді чогось варта — ти ніколи не загубиш себе».

  4. «В кліпі є кадри з різних етапів моєї кар’єри: від виступів в місцевому палаці культури до сьогодні. «Фабрика зірок», яку я виграла, — важлива сходинка в історії і я спеціально додала в відео момент з її продовження — «Фабрики Суперфінал», який колись мене сильно поранив. На важливому ефірі, де все журі виставило мені найвищі бали, Наталя Могилевська, ніяк не аргументуючи, вліпила 5. Тоді я пішла з проекту. А сьогодні в нас реліз в один день. І, Наташа, я більше не ображаюсь!»

  5. «Вперше пісня «Я не плачу» прозвучала на премії Yuna, де я звернулася до артистів і слухачів зі спічем: 

«Всім, хто номінований, як я, сьогодні. Всім, хто лягає спати і не знає, чи прокинеться український шоу-біз. Всім, хто співає, щоб жити, і живе, щоби співати. Якби вам в школі сказали, що в 2021 в топ-трендах української музики не буде української музики — ви б все одно мріяли бути артистом? Я — так, бо я вірю в нас».

 Хочу, щоби всі зрозуміли, що історію української музики творять не тільки артисти. Її творимо всі ми.
Режиссером клипа стала Роксолана Кравчук, которая уже снимала для Оли работы на песни «Море» и «Киця».

Читайте также

Кожа как у звезды: 5 звездных добавок для красоты кожи

Кожа как у звезды: 5 звездных добавок для красоты кожи

Самые красивые пары на церемонии Viva! Awards 2021

Самые красивые пары на церемонии Viva! Awards 2021

Фото: пресс-служба

Настя Каменских
Предыдущий материал

Какая шикарная фигура: Настя Каменских станцевала в платье со скандальными вырезами и декольте

Наталья Могилевская
Следующий материал

Могилевская: «Мой мужчина может любить меня или умереть, по-другому никак»

Новости партнеров