Єфросиніна, Могилевська, Таран, Хамайко зізнались, що їх надихає у житті

Таран
Нещодавно у Києві у форматі кінопоказу відбулась закрита презентація фотоальбому зіркового фотографа Ростислава Ріпки “Аркур.Нахнення”. Привітати Ростислава та подивитися світлини першими, завітав чи не увесь український бомонд.

Понад рік над проєктом разом з Ростиславом працювала величезна команда професіоналів — стилісти, візажисти, оператори, освітлювачі. І тепер результат їх роботи, а це 160 сторінок колекційного видання, на яких зібрані вражаючі портрети — наче застиглі кадри німого кіно, зможе подивитись кожен. Ідею цього фотопроєкту підтримало видавництво Book Сhef.

Крім світлин у фотокнизі читач знайде не лише вражаючі портрети відомих українських зірок, але і слова їх життєвої мотивації.  

Ведуча ТСН на 1+1 та куратор проєкту «Здійсни мрію» Лідія Таран, співачка Наталія Могилевська, ведуча «Сніданок.Вихідний» Валентина Хамайко та телеведуча Маша Єфросиніна розповіли, що їх надихає у житті.

«Натхнення — це мрії. Не припиняйте мріяти. Навіть, коли важко та сумно. Діліться своїми мріями. Надія та віра у краще здатні зробити неможливе», — поділилась Лідія Таран.

«Успіх — коли можеш підійти до дзеркала. Подивитися на себе і сказати: «Я живу, і не важливо, чи написали про мене сьогодні стоні заголовків. Дзвонить чи мовчить мій телефон. Я і є успіх», — зазначила Маша Єфросиніна.

«Натхнення — це вміння знайти кнопку щастя всередині самої себе. І воно зовсім не залежить від зовнішніх обставин. Для мене було честю опинитися у цій прекрасній компанії талановитих жінок, які надихають мільйонів українців», — розповіла Наталія Могилевська.

«Мене надихають люди, які фанатично люблять те, чим вони займаються. Коли жінка, яка сидить вдома, є дружиною і має кар'єру, вона відчуває себе задоволеною  та реалізованою. Щастя — це гармонія всередині. Завжди довіряю серцю і долі! Вона часто дає підказки і можливості реалізувати задумане. Потрібно лише їх помічати. Ростиславу, я вдячна за те, що він єдиний і перший фотограф, який створив чудовий, культурний і вже історичний проєкт, а я стала його частиною», — сказала Валентина Хамайко.

Як знак визнання та успіху, світлини у стилі аркур є у найвідоміших постатей світового кіно та сцени. Тепер і українські зірки зображені на історичних кадрах найбільшого в Україні проєкту в стилі Harcourt. 37 відомих українських жінок — зірок театру, телебачення, сцени, спорту, постали на світлинах у неочікуваних образах. Майстерна гра світла та тіні підкреслила особливий образ кожної музи — ніжність, тендітність, елегантність, спокусливість.

Нагадаємо, музами Ростислава Ріпки стали: Людмила Барбір, Неля Шовкопляс, Соломія Вітвіцькая, Олена Шоптенко, Ксенія мішина Катерина Кухар, Ірина Білик, Лідія Таран, Юлія Саніна, Вікторія Булітко, Анна Різатдінова, Ніна та Тоня Матвієнко, Юлія Саніна, Наталія Мосейчук, Олена Шоптенко, Ірма Вітовська, Марічка Падалко, Алла Мазур, Наталія Бучинська, Слава Камінська, Тала Калатай, Наталія Могилевська, Валентина Хамайко, Марина Леончук та ін.

На презентацію завітали Павло Зібров з донькою Діаною, Катерина Бужинська, Анатолій Анатоліч, Анна Буткевич, Дмитро Дикусар, Олександр Попов, Єгор Гордєєв, Олександр Стоянов, Катерина Осадча, Павло Вишняков, Ігор Циганик, Лаура Марті, Іраклі Макацарія, Віталій Козловський, Максим Леонов, Акім Галімов, Олександр Преподобний та ін. Меценаткою проєкту виступила Світлана Мацола.

Читайте также

Такими ви їх ще не бачили: Мосейчук, Мазур, Падалко, Таран, Вітвіцька знялись у вражаючій фотосесії

Такими ви їх ще не бачили: Мосейчук, Мазур, Падалко, Таран, Вітвіцька знялись у вражаючій фотосесії

Катерина Кухар, Юлія Саніна, Олена Шоптенко: зірки на презентації книги «Аркур.Натхнення»

Катерина Кухар, Юлія Саніна, Олена Шоптенко: зірки на презентації книги «Аркур.Натхнення»

Ирина Кобзева и Ани Лорак
Предыдущий материал

Актриса Ирина Кобзева попала в любовный треугольник во время съемок нового клипа Ани Лорак

Оля Полякова
Следующий материал

Оля Полякова прокомментировала скандал с Тиной Кароль

Новости партнеров