Катерина Кухар, Юлія Саніна, Олена Шоптенко: зірки на презентації книги «Аркур.Натхнення»

зірки на презентації книги «Аркур.Натхнення»
22 лютого у форматі кінопоказу відбулася закрита подія презентації фотокниги «Аркур.Натхнення» автора Ростислава Ріпки, присвяченої жінкам. Колекційне видання про мистецтво фотографії, аналогів якого ще не було в Україні, побачило світ.

37 українських зірок стали героїнями грандіозного фотопроекту у легендарному французькому стилі аркур. Такі портрети є у Марлен Дітріх, Бріджит Бардо, Едіт Піаф, Моніки Беллуччі, Софі Марсо, Кароль Буке. Продовжують історію фотомистецтва в Україні Катерина Кухар, Соломія Вітвіцька, Ірина Білик, Лідія Таран, Тоня і Ніна Матвієнко, Юлія Саніна, Наталія Мосейчук, Олена Шоптенко, Неля Шовкопляс, Ірма Вітовська, Марічка Падалко, Алла Мазур, Наталія Бучинська, Слава Камінська, Тала Калатай, Наталія Могилевська, Ксенія Мішина, Валентина Хамайко та інші.

Юлія Саніна

Соломія Вітвіцька

Ірина Білик

На великих екранах у культурному центрі Freedom були представлені 37 хвилин художнього відео про всіх 37 героїнь книги «Натхнення», представлених в образах голлівудських кінодів. Автор Ростислав Ріпка майстерно використав гру світла й тіні, підкреслюючи у своїх музах найпрекрасніші риси. Улюблениці мільйонів глядачів розповідали про те, що їх надихає в житті. Ці цитати також є на сторінках альбому — як доповнення до чорно-білих портретів.

Ведучими на сцені стали Людмила Барбір та Руслан Сенічкін. На Барбір була вишукана довга атласна сукня, вільного крою з оголеними плечима та спиною, що виблискувала сріблястим кольором. Дійство розпочав театр тіней Teulis  — мініатюра “Фотограф та його муза”. Співачка Наталія Бучинська подарувала гостям свою нову пісню “Океани”. А Тоня і Ніна Матвієнко нагадали присутнім, заспівавши пісню “Квітка-душа”, що незабаром зима мине, настане довгоочікуваний час весни, засяє сонце, і все розцвіте. Примадонна української музичної індустрії Ірина Білик виконала свій хіт “Мы будем вместе”.

Людмила Барбір

Руслан Сенічкін

Всіх героїнь проекту було урочисто запрошено на сцену, кожній музі, наче нагороду, автор Ростислав Ріпка презентував портрет Аркур на холсті і книгу “Натхнення”.

«Злет фотомистецтва аркур розпочався колись у Парижі з французьких акторів і підкорив весь світ. Актори досягали визначного успіху і одержували головні ролі, і тоді у них з’являлось фото у стилі аркур. Я буду вважати, що у мене вийшло навпаки, що цей проект для мене є пророчим, — і спершу у мене з’явилась легендарна монохромна світлина, а потім я стану головною героїнею великого гостросюжетного кіно!» — прокоментувала зі сцени Людмила Барбір, професійна актриса і телезірка.

Єгор Гордєєв

Ведуча ТСН Лідія Таран заговорила на сцені французькою мовою, яку вивчає і дуже любить, сказавши всім: “Je ne te souhaite que du bonheur”, що у перекладі означає “Я бажаю нічого, крім щастя”.

Лідія Таран і Олександр Преподобний

Хореограф Олена Шоптенко зізналася, що 15 років тому Ростислав був першим професійним фотографом, який зробив її фото під час шоу “Танці з зірками”.

Олена Шоптенко

Слава Камінська

Катерина Осадча

Урочиста частина заходу завершилася великим тематичним білим тортом з полуницею і з написом “Натхнення”, всіх присутніх запросили до частування і спільного фото на згадку. Підтримати своїх красивих колег прийшли зірки — ведучі “Сніданку з 1+1” Олександр Попов та Єгор Гордєєв;  Олександр Стоянов, Катерина Осадча, Павло Вишняков, Ігор Циганик, Катерина Бужинська, Богдан Осадчук, Анна Буткевич, Лаура Марті, Іраклі Макацарія, Віталій Козловський, Максим Леонов, Павло Зібров з донькою Діаною, Даніель Салем, Анатоліч, Дмитро Дікусар та інші. На подію завітали гості — подружжя Андрій та Світлана Мацола; Андрій Пишний з дружиною Людмилою; видавці Book Chef Вадим Савельєв та Катерина Дем’янчук; головний редактор журналу Viva! Іванна Слабошпицька; мандрівник Артемій Сурін.

Валентина Хамайко

Олександр Стоянов, Катерина Кухар

Марічка Падалко, Павло Зібров, Катерина Бужинська

Ірма Вітовська

Дмитро Дікусар

Віталій Козловський

Ростислав Ріпка, Світлана Мацола, Людмила Барбір, Руслан Сенічкін

Іванна Слабошпицька, Лаура Марті

Макс Леонов, Іраклі Макацарія

Фото: прес-служба

бранч с участием Богданы Пивненко и Натальи Лимоновой
Предыдущий материал

Новый бранч в рамках Национальной премии «Жінка України»: как это было

Кухар & Стоянов
Следующий материал

Балетная пара Кухар & Стоянов собрали 200 тыс. грн во время благотворительного ужина

Новости партнеров