LEGO® реалізувала мрію хлопчика, який 24 роки тому написав новорічного листа

LEGO
Дитячі мрії можуть здійснюватися навіть через чверть століття.

Незабутній подарунок на Новий рік

Коли чуємо про Новий рік, то одразу вирушаємо у дитинство, де пишемо листа Діду Морозу і чекаємо подарунків під ялинкою. Бо коли ми малі, кожна деталь новорічних свят для нас емоція розміром за всесвіт.  А коли дорослі — власноруч створюємо такі емоції для близьких, відшуковуючи ті самі незабутні подарунки.

Так сталося і з Ванею. 24 роки тому учень 2 класу з Чернігівщини самостійно написав листа Діду Морозу: підбив підсумки року та попросив бажаний подарунок – спеціально знайшов рекламу з закордонних журналів, обережно вирізав і вклеїв обкладинку поліцейського набору LEGO®. Коли надсилав листа з до Лапландії, не знав, що відповідь отримає тільки у далекому 2020 році.

Здійснити дитячу мрію Івана вирішила його дружина, яка знайшла конверт серед дитячих фото у батьків чоловіка та поділилася фото. Українська креативна агенція MOZGI Ideas показала його команді LEGO® в Україні, а регіональний офіс у Варшаві – іншим командам. Так, за декілька днів фото облетіло Європу і команда LEGO® віднайшла той самий набір, фото якого обережно був вклеєно у лист. Його давно вже не було у виробництві, тому шукали серед колекціонерів за кордоном, які ретельно збирають кожний сюжет і деталь.

Щоб передати довгоочікуваний незабутній подарунок, влаштували справжній квест: Іван погодився на зустріч, думаючи, що бере участь у новорічній сімейній фотосесії. Всю правду знала тільки дружина і мати героя. Спочатку Іван допомагав дітям розпаковувати їхні подарунки та розповідав, як проводив власне дитинство. А остання червона  святкова коробка була його, але він про це не знав, поки не побачив у конверті власний лист і не згадав той момент, коли писав ці слова. Нарешті герой відкрив коробку і побачив ту саму обкладинку, що і була в нього на листі. А під нею і всі деталі його набору.

«Це він? Це він!» – ось такі були перші емоції від того самого незабутнього подарунка, який долетів до хлопчика через 24 роки!

Ця історія – доказ того, що часто мріям треба час. Комусь вдається тут і зараз, а дехто чекає довше, але від цього мрії стають тільки сильнішими.

Читайте также

ТОП-9 подарунків жінкам на Новий рік. Ідеї від Олександра Педана

ТОП-9 подарунків жінкам на Новий рік. Ідеї від Олександра Педана

Что подарить маме на Новый год: 12 классных идей от Анны Добрыдневой

Что подарить маме на Новый год: 12 классных идей от Анны Добрыдневой

Ксения Мишина
Предыдущий материал

Беременна? Холостячка Ксения Мишина спровоцировала слухи о ребенке

Регина Тодоренко
Следующий материал

Отдохнула так отдохнула: Регину Тодоренко госпитализировали на Бали

Новости партнеров