До мурах по шкірі: Олег Винник представив драматичний трек

Олег Винник
Новий трек Олега Винника шанувальники слухають зі сльозами на очах.

У День Державного прапора і до Дня Незалежності України Олег Винник презентує новий драматичний трек. Пісня про сувору сторону реальності пронизана відчайдушним бажанням зупинити те, що відбувається.

«Прислухайтеся до слів цієї пісні. Я дуже хочу, щоб вона спонукала до відновлення миру в нашій країні», - закликає артист. Пронизливе виконання чіпляє за живе, відображаючи крик душі кожного, хто переживав втрати.

Нагадаємо, вперше цю пісню Олег Винник виконав під час зйомок концертного шоу телеканалу «Україна», присвяченого Дню Незалежності країни. Шанувальники швидко відреагували на прем'єру, поділившись відгуками в соцмережах. «Дуже вчасна, очікувана нами композиція. Тільки ви вмієте так розкрити наші серця піснею, словами, мелодією»; «Я давно на неї чекала і саме від Вас! Дякую! Дуже сильно!»; «Найпотужніша пісня, яка коли-небудь звучала на сучасних концертах»; «Без сліз слухати не могла, біль, щем, сум, просто крик душі. До мурах по шкірі»; «Слухала пісню затамувавши подих, боялась поворухнутись. Сльози в очах, мурахи по тілу. Слова, музика, виконання пробирають наскрізь», - написали вони.

Читайте также

Тату в честь Винника: фанатка певца набила на теле название его песни

Тату в честь Винника: фанатка певца набила на теле название его песни

Стас Михайлов VS Олег Винник: что российский артист думает о самом красивом мужчине Украины?

Стас Михайлов VS Олег Винник: что российский артист думает о самом красивом мужчине Украины?

Наживо композицію «Сльози на землі» можна буде почути вже завтра, 24 серпня, на стадіоні «Арена Львів» в рамках сольного концерту Олега Винника, який стане продовженням всеукраїнського туру «Роксолана». В цей же вечір новий трек прозвучить в телеверсії шоу «З Днем народження, Україно!». Святковий ефір покаже телеканал «Україна» о 20:00.

Ким Кардашьян с детьми
Предыдущий материал

Она - чудесная мать! Ким Кардашьян поделилась нежными фото со всеми четырьмя детьми

OLEYNIK
Следующий материал

Oleynik показал свою возлюбленную

Новости партнеров