«Як би важко не було»: Alena Omargalieva розповіла, чого не можна робити з дитиною

Alena Omargalieva
Бути мамою 9-річного хлопчика може бути зовсім непросто. Та артистка Alena Omargalieva встигає займатись і вихованням сина, і власною сольною кар’єрою.

У свій день народження, який співачка святкувала 17 вересня, вона розкрила секрети материнства, розказала про green flags у вихованні та поділилась головним правилом батьківства.

Alena Omargalieva і Тамерлан з сином

— Розкажи про сина, чим він зараз займається?

Тимуру вже 9 років. Він зовсім дорослий хлопчик. Син, звичайно, навчається, а також професійно займається футболом. Йому дуже подобається цей вид спорту, і вже зараз він мріє стати відомим футболістом. Ми його підтримуємо, адже мріяти про своє майбутнє важливо, возимо на заняття, він не не пропускає жодного.

— Хто найбільше займається вихованням сина?

Зараз більше вихованням займається Тамерлан, бо Тіма знаходиться у тому віці, коли хлопчик особливо потребує уваги тата. У них багато чоловічих розмов, інтересів. Вони разом захоплюються футболом, не пропускають жоден чемпіонат! Тимур росте, і тато для нього приклад в усьому. Чесно, я навіть трохи ревную (сміється).

— Які твої топ-3 правила материнства?

Насамперед дитина має розуміти, що таке добре і що погано. Задача батьків — пояснити, донести, показати приклад. По-друге, треба не забувати бути дитині другом. Тоді між вами буде довіра, не буде секретів. Це ж круто, коли син чи донька можуть прийти за порадою, не боятись розповісти щось зі свого життя. Жодного осуду, лише душевна розмова. Бо це так важливо — мати можливість допомогти, підказати та направити, якщо цього потребують.

Останнє, що можу виділити, — це бути взірцем для своєї дитини. Адже всі вони вчаться у нас, тягнуться до нас, мріють стати такими, як і ми. Тут працює правило дзеркала. Діти — дійсно наша вдосконалена копія. Тому батькам важливо не розслаблятись і бути прикладом.

Читайте також

Ексклюзив: Тімур Мірошниченко вперше знайомить з Марселем, якого всиновив під час війни

Ексклюзив: Тімур Мірошниченко вперше знайомить з Марселем, якого всиновив під час війни

Катя Осадча – про нове відчуття себе, виховання дітей і стосунки з чоловіком. Ексклюзив до 40-річчя

Катя Осадча – про нове відчуття себе, виховання дітей і стосунки з чоловіком. Ексклюзив до 40-річчя

— Які навички мають бути в мами, окрім стресостійкості?

Треба вміти не панікувати, якщо щось відбувається не за планом, не демонструвати свою розгубленість у цей момент.

І найважливіше — не підвищувати голос, як би важко не було. Емоції можуть нас підводити, це так, але в цьому і є самодисципліна.

Ми часто розмовляємо з Тимуром, надихаємо його, щоб він не боявся робити те, що його лякає. Якщо ж він втомлюється, ми даємо йому час відпочити від усього, адже заняття спортом, навчання — все це й відразу дійсно може бути виснажливим. Ми це розуміємо і підтримуємо бажання трохи перевести подих.

Alena Omargalieva і її син

— Чи важко тобі бути мамою? Як ти встигаєш будувати кар’єру і займатись сином?

Мені зовсім не важко бути мамою. Поки ми разом з Тамерланом усе встигаємо, і Тимур отримує від нас максимум уваги. Якщо наша завантаженість з чоловіком збільшиться, то будемо кликати на допомогу дідусів та бабусь, без них тоді ніяк. Але поки насолоджуємось часом разом. Син дуже підтримує мене у творчості, слухає мої треки, коментує пости у соцмережах. Він мій відданий шанувальник, підтримує мене, і це дуже мило.

Читайте також

Alena Omargalieva згадала болючу розлуку з Тамерланом, який захищав Україну від окупантів

Alena Omargalieva згадала болючу розлуку з Тамерланом, який захищав Україну від окупантів

«Йдіть від нещасливих відносин»: Alena Omargalieva звернулась до дівчат, які пережили розставання

«Йдіть від нещасливих відносин»: Alena Omargalieva звернулась до дівчат, які пережили розставання

чохли
Попередній матеріал

Ваш iPhone 14 Pro Max заслуговує на найкращий захист

Onuka
Наступний матеріал

Onuka на власному прикладі показала, як подолати панічну атаку: відео

Новини партнерів