Що робити, коли болить горло: важливі факти для дорослих та їхніх дітей

Що робити, коли болить горло
Передусім потрібно визначити, на що вказують симптоми.

Біль у горлі буває різним та має різноманітне походження: це може бути фарингіт, ангіна, тонзиліт або ще з десяток причин, що не пов’язані з вірусними інфекціями, такі як алергія, паління чи навіть занадто сухе повітря.

Як правило, найрозповсюдженішим серед усіх варіантів є саме фарингіт — запалення слизової оболонки горла. Він супроводжується болем, дискомфортом при ковтанні, сухим кашлем, запаленням лімфовузлів на шиї, відчуттям слабкості та температурою тіла не вищою за 39°C. У такому випадку слід звернутися до отоларинголога, а також відразу при початкових ознаках болю вжити заходів для поліпшення стану.

Отже, що саме варто зробити?

  1. У кімнаті, де ви перебуваєте, забезпечити вологе (40-70%) і вміру прохолодне (18-20°C) повітря.
  2. Приготувати напій з води, меду, лимону та імбиру, який не тільки дезінфікує, а й чудово заспокоює горло.
  3. Не пити занадто гарячі, а також газовані напої та соки, оскільки вони можуть обпалювати і без того постраждалу слизову оболонку.
  4. Звернути увагу на липовий мед, який сприяє зменшенню симптомів застуди.
  5. Не піддавати себе різкому перепаду температур.
  6. Робити зігріваючі компреси на область шиї, парові інгаляції та полоскання горла.
  7. У період лікування та одужання варто дотримуватися дієти. У цей період організм не слід навантажувати важкою їжою.

Важливо: більшість засобів від болю в горлі містять антисептики, тому застосовувати їх варто з обережністю. Зокрема, їх не можна ковтати, а у випадку з маленькими дітьми таку умову виконати неможливо. Крім того, антисептики не впливають безпосередньо на біль.


На сьогоднішній день медицина пропонує альтернативний варіант лікування фарингіту: ефективним засобом при болю в горлі для дорослих та дітей з 4-х років є спрей «Фортеза». Полоскання і зрошення горла за допомогою препарату «Фортеза» сприяє знеболюванню, усуванню набряку та запалення.

«Фортеза» — це безрецептурний лікарський засіб, що не має протипоказань та діє швидко, борючись з інфекцією та усуваючи біль і запалення в горлі. Він має приємний м'ятний смак і не викликає неприємних відчуттів при використанні.

Фортеза

У лінійці «Фортеза» 2 форми випуску для зручного застосування: спрей (для дорослих і дітей від 4 років) і розчин для полоскання (для дорослих і дітей від 12 років). Останній також застосовується при стоматиті, гінгівіті, пародонтиті.

Будьте уважними при болю у горлі та не допускайте легковажного ставлення до лікування, адже це захворювання, як і багато інших, може прогресувати. Обирайте лише надійні засоби і залишайтеся здоровими!

Читайте также

Олександр Педан: «Діти на фізкультурі не помирають!»

Олександр Педан: «Діти на фізкультурі не помирають!»

Шок-видео: 98-летняя мама Сильвестра Сталлоне занимается в спортзале

Шок-видео: 98-летняя мама Сильвестра Сталлоне занимается в спортзалеРеклама лікарського засобу. Фортеза, бензидамину гідрохлорид, спрей для ротової порожнини 0,15% 30 мл. Фортеза, бензидамину гідрохлорид, розчин для ротової порожнини 0,15% 120 мл. Виробник: АБДІ ІБРАХІМ Ілач Санаї ве Тіджарет А.Ш., Туреччина для  Дельта Медікел Промоушнз АГ, Швейцарія.  Р.П. МОЗ України: №UA/13797/02/01 від 22.07.2019. Р.п. №UA/13797/01/01 від 22.07.2019. Є протипоказання та побічна дія. Перед застосуванням обов’язково ознайомтесь з інструкцією та обов’язково проконсультуйтеся з лікарем.

Фото: Depositphotos.com

02.02.2020 - зеркальная дата 2020 года
Предыдущий материал

Звездный гороскоп на 02.02.2020: как стоит прожить этот уникальный день – «зеркальная дата»

Батуми - почему туда стоит ехать зимой?
Следующий материал

За удовольствием – в зимний Батуми: где остановиться и что посмотреть в городе солнца и вина

Новости партнеров

Загрузка...