Мария Бурмака потеряла отца

Мария Бурмака
Сегодня ночью в семье Марии Бурмаки произошла большая потеря – не стало ее отца Виктора Павловича.

#@#

Трагическую новость Мария Бурмака сообщила в Facebook. «Три години тому помер тато, Віктор Павлович Бурмака. Чотири з половиною роки він боровся із важкою онкологією. Боролись ми всі. Я дуже дякую кожному, хто був поряд. Ваша моральна, фізична і фінансова підтримка була неоціненною. Я ніколи не залишу вас в біді. Останні пару місяців були невиносимі, останні пару тижнів – це був ад. Він стійко тримався і от сьогодні о 20:15 його душа відлетіла у вічність. Ми були поряд. Я дуже вірю, що вже зараз він зустрів маму, яку дуже любив. Упокой, Господи, його душу. Дякую, Боже, за все», – написала артистка.

ЧИТАЙТЕ: Татьяна Литвинова прокомментировала смерть участника шоу "МастерШеф"

Чуть позже певица добавила, что прощание с Виктором Павловичем состоится завтра, 4 августа, в храме при Киевском военном госпитале.

«Дякую вам, друзі, за співчуття і підтримку. Хто знав мого тата, Віктора Павловича і хоче проститись із ним, то відспівування буде завтра о 10-тій в церкві у Киівському військовому госпіталі. Приходьте будь ласка! Там тато провів останні два тижні, там нам допомагали в цей важкий період, там отець Олег вчора робив останнє соборування і звідти він пішов у вічність. Поховання після служби Божої на кладовищі у Бортничах, там де і мама», – написала Мария Бурмака.

Мария Бурмака потеряла отца

Мария Бурмака потеряла отца

Мария Бурмака потеряла отца

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: Настя Каменских после операции: "Я очень сильно захотела детей"

Следите за нашими новостями в соцсетях: Viva! в Facebook и ВКонтакте

Джиджи Хадид соблазняет идеальными формами на берегу океана
Предыдущий материал

Джиджи Хадид соблазняет идеальными формами на берегу океана

Алена Лесык фото
Следующий материал

Победительница "Холостяка-6" Алена Лесык заинтрировала снимком в свадебном платье

Новости партнеров

Загрузка...